Lista ocen Ford Sierra I Hatchback (35) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Misiu
Hatchback 2.0 105KM 77kW
Tylny napęd!!! Rewelacja!!! Klasyczny układ napędowy to coś wspaniałego - drifting, uślizgi tyłem - dla postronnego obserwatora wyglada to jak niekontrolowane podrygi - ale kierowca ma mnóstwo frajdy - uwierzcie mi! :) To dlatego w sportowych autach jest tylny napęd... Przedni napęd jest dobry - ale w taczkach...
~portable@op.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Jak na tak wiekowe auto, oczywiście. Przyklejony do drogi, w miarę precyzyjny. Dobrze wybiera nierówności. Nie mam zastrzeżeń (porównując z Golfem IV z 2002, którym obecnie śmigam - ścierka trzyma się drogi przyzwoicie).
~B&M
Hatchback 2.0 105KM 77kW
prowadzenie poprostu cudowne. kazde prawdziwe auto ma naped na tyl i... sierra tez. zakrety mozna brac bez strachu z duza predkoscia samochod nie robi niespodzianek. zawiesznie komfortowo-sportowe. po prostu miod.
~szy
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
zero luzów na kierze, hamulce bardzo dobre, tylko tarze się krzywią. Coś takiego jak wymiana końcówek stabilizatora czy czegokolwiek innego w zawieszeniu to Sierry nie dotyczy
~delfin1
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
Popieram pogląd , że to jedna z najznakomitszych tylnonapędówek. Znakomicie trzyma się drogi, nie myszkuje. Założyłam alufelgi na nieco szersze opony i czuje sie jakby płynęła .
~JOKER- LUBAŃ
Hatchback 1.6 75KM 55kW
AUTO JEST SAMO W SOBIE SZEROKIE I BARDZO DOBRZE TRZYMA SIE DROGI NIE PRZESZKADZA NAWET W OSTRYM ŁUKU NA TYŁ NAPED. MOJA ŚCIERKA JEST POSZERZONA TERAZ O 25CM Z KAŻDEJ ZE STRON.
~nn
Hatchback 2.0 105KM 77kW
tylny naped, dlugie autko. dobrze trzyma sie na zakretach jednak zawieszenie jak dla mnie jest troche za miekkie i szybko sie zuzywa na polskich drogach
~adimas@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Drogi trzyma się bardzo dobrze, choć jest o drobinę za miękki. Niedługo będę wymieniał amortyzatory, więc pomyślę o tym.
~DB
Hatchback 2.3 114KM 84kW
Samochód dedykowany do jazdy na trasach ekspresowych i drogach szybkiego ruchu. Trochę za miękkie zawieszenie
~Maciek_S
Hatchback 2.0 105KM 77kW
Jak wymienimy gumy, to mamy kupę czasu spokój, prowadzi się komfortowo, a zarazem pewnie.
Ford Sierra I Hatchback