Lista ocen Ford Sierra I Hatchback (27) - Widoczność

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~delfin1
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
Mam maleńkie uwagi co do tak zwanego "martwego punktu´ widoczności z boku - ale można zamontować nakładki na lusterka i po prostu przyzwyczaić się do tego że co jakiś czas trzeba rzucić okiem "przez ramię". Lusterka boczne osadzone w dobrym punkcie - a strowane od wenątrz jest bardzo łatwe - nawet nie musi być elektryki .
~B&M
Hatchback 2.0 105KM 77kW
srodkowy slupek troche przeszkadza i przy zmianie pasa na ruchliwej ulicy lub autostradzie trzeba sie podciagac w strone kierownicy. no chyba ze ktos siedzi pionowo na kierownicy to problemu tego nie ma. reszta ok
~adimas@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Pozycja kierowcy wysoko osadzona, duże lusterka boczne, wręcz wzorcowe powiązanie. Nie spotkałem się z sytuacją, że nie zauważyłem innego samochodu z boku, czy za mną.
~Maciek_S
Hatchback 2.0 105KM 77kW
Jest to pięciodrzwiówka, widoczność w miarę, ale wystarczy. Przednie słupki są szerokie i trochę to przeszkadza na łukach i skrzyżowaniach.
~Misiu
Hatchback 2.0 105KM 77kW
Bardzo dobrą widoczność zapweniają duże oszklone przesztrzenie... Martwy punkt w okolicach srodkowego słupka - ważne przy zmienianiu pasa na autostradzie...
~DB
Hatchback 2.3 114KM 84kW
Bardzo dobra wiadomość. W moim modelu wyprodukowanym w 1984byly lusterka i tylna szyba podgrzewane
~portable@op.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Dobrze, pod warunkiem, że szyby nie zaparują. Wąskie słupki, duże powierzchnie szyb - robią swoje.
~silian
Hatchback 2.0 105KM 77kW
Dobrze z małym minusem - boczny słupek zasłania widoczność jesli kierowca chce spojrzeć czy pas jest wolny...
~RAFEAL
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
widocznośc z prządu jest super ale gożej z tyłem nie umiem się przyzwyczaic
~Mam i sie ciesze:)
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
OK, tylko lusterka boczne maja strasznie duze "martwe" pole..kwestia przyzwyczajenia
Ford Sierra I Hatchback