Lista ocen Ford Sierra I (25) - Ergonomia

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~delfin1
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
Bardzo ponadczasowy wygląd - chyba się nie zestarzał zanadto w porównaniu do innych aut z tego okresu. Można nieco "dołożyć" do wyglądu - jakiś spojlerek lub lotkę , zderzaczki i halogeniki i jest juz zupełnie inna - a jak się jeszcze zrobi ja "na czarno" - FULL WYPAS JEST. Dobry dostęp do bagażnika (nie psują się podnośniki) - tylko półka tylna ma tendencję do wyginania sie.
~wbros2002@tlen.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Trudno sie prowadzi zimą w grubym ubraniu bo kierownica jest za blisko drzwi. Przy wsiadaniu i wysiadaniu trzeba uwazac zeby nie uderzyc sie w glowe. Ciezko sie wsiada w zimowym ubraniu ale na lato jest OK.
~szy
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
mnóstwo schowków, w miare dobrze położone wączniki itp, niech za przykład posłuży to, że jeździłem nią 2 tygodnie mając lewą rękę w gipsie :)
~Tomek GG 3681314
Kombi 2.0 105KM 77kW
mam wersje GHIA,zamontowali w niej b.wygodne fotele i dobrej jakości materiały wykończenia wnetrza,wszystkie użadzenia są w zasięgu ręki i wygodne w użyciu
~Marcin Prusaczyk
Hatchback 1.6 75KM 55kW
deska dobrze zaprojektowana, dostęp do radia b.dobry (trzymając gałkę zmiany biegów można operować odtwarzaczem) czytelne wskażniki i przyciski.
~portable@op.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Jak na auto z 1984 roku: daje się wytrzymać. Od zarąbania schowków - nigdy nie pamiętam, w którym trzymam fajki...
~Maciek_S
Hatchback 2.0 105KM 77kW
Nie mam zarzutów - moze się przyzwyczaiłem, ale myślę, że wszystko jest tam, gdzie trzeba.
~Wariat
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
wszystko rozplanowane intuicyjnie oprócz włącznika świateł :)
~B&M
Hatchback 2.0 105KM 77kW
wszystko pod reka jedyne po co trzeba siegac to zapalniczka heh.
~Tomek_kr@tlen.pl
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
absolutnie wszystko pod reką - kokpit nie najpiękniejszy ale to stare autko