Lista ocen Ford Sierra I (38) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rufin z Gorzowa
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
Za mało nim przejechałem aby coś na ten temat powiedzieć ale myślę,że 0,25zł/km jest realne.Oczywiście ŁĄCZNE koszty a nie tylko za paliwo.Ajak będzie mniej to super.
~portable@op.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
ok 7,2 ...8 l/100 km. Jak na silnik OHC, gaźnik, wynik przyzwoity. Zauważyłem, że duży wpływ na zmniejszenie spalania ma użycie ceramizera (spadek o ok 1,2 litra/100 km).
~B&M
Hatchback 2.0 105KM 77kW
no niestety tu nie ma sie czym pochwalic. przynajmniej moj po regulacji i tak zre jak smok i benzyny i gazu ale naszczescie gaz jest jeszcze tani wiec nie ma tragedi
~delfin1
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
W testach podają zakres 8,5 do 10,5 l (olej napędowy). Nie wiem skąd to wzięli ? Moja "ŚCIERKA" zamyka zużycie pomiędzy 6,5 - do maximum 8 l - a jeżdżę bardzo twrado !!!!!
~RAFEAL
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
auto jest na gaz sportowy który nic nie czuć różnicy benzyny na LPG pali około 10 litrów coraz mniej ale jedna wada że samochud niedługo bedzie łykał mniej benzyny niż oleju
~Mam i sie ciesze:)
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
w miescie 8,5-9/100, w trasie nie bylem..ale noge mam za ciezka..poza tym uczylem sie diesla..nigdy jeszcze nie mialem i nawyki z beznynowcow mi zostaly..ale juz coraz mniej;)
~Krasy
Kombi 1.6 75KM 55kW
Jak na tą wielkosc to taniocha...mowiac szczerze jazda wynosi mnie taniej niz "maluchem" wiem bo wlasnie sie przesiadlem z malca i na lpg bez porownania.
~DB
Hatchback 2.3 114KM 84kW
Nie było większego problemu z częściami ale warto kupować oryginalne. Mój samochód miał nietypowe reflektory które trudno było kupic
~Misiu
Hatchback 2.0 105KM 77kW
OHC gaźnik - LPG (miasto/trasa): 15 - 11 (zima), 12 - 9 l/100 (lato) Silnik DOHC jest o wiele bardziej ekonomiczny
~etamin@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 90KM 66kW
trasa - bardzo dobrze (poniżej 8 l), miasto - słabo (nawet 15 l), ceny części - oryginalne bardzo drogie, podróbki - ceny umiarkowane