Lista ocen Ford Sierra I (32) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~exford
Hatchback 2.0 105KM 77kW
Zawieszenie się sypie ciągle (górskie warunki), elektryka (zwarcia w klapie tylnej - musiałem odciąć ogrzewanie tylnej szyby i oświetlenie), pompa paliwa i wodna :/ Raz poszedł mi rozrząd i się przestawił ale nic się nie stało (pancerny motor!)
~RAFEAL
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
niestety tak jak ja spomniałem ten masakryczny silnik łyka ostatnia fuul oleju , autko jest troszke zniszczone ale szło by to naprawić trzeba by miec czasu i kasy
~B&M
Hatchback 2.0 105KM 77kW
tylko raz. przegnity uklad wydechowy z ktorego wymiana zwlekalem (zostal kawalek rurki bez zadnego tlumika) zagral pieknie budzac noca pol miasta.
~wbros2002@tlen.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
generalnie bez wiekszych i powazniejszych uszkodzen jedynym mankamentem jest gaznik. Raz ruszony bedzie sie psul czesto wiec lepiej nie dotykac poki dziala
~szy
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
nie do zniszczenia auto. Ja nie wiem co trzeba robić żeby go zajeździć. Chyba bez napierdalania młotkiem w silnik to się nie da :)
~delfin1
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
Drogo dosyć wychodzi remont zawieszenia - ale polecam części nowe (nawet rzemiosło) - odwdzięczy się potem duża wytrzymałoscią
~Tomek_kr@tlen.pl
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
mam to autko od roku i poza spawaniem głowicy (kupiłem go z walnięta) nie miałem poważnych usterek a zrobiłme nim ponad 70 tyś km
~portable@op.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Pękł mi pasek rozrządu w czasie jazdy i....nic, silnik jakimś cudem ocalał. Poza tym zero awarii.
~adimas@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Jedyną poważną usterkę od roku jaką zauważyłem, było uszkodzenie czujnika świateł cofania. (22 zł - nóweczka)
~DB
Hatchback 2.3 114KM 84kW
Problem ze znalezieniem mechanika który miałby wiedzę odnośnie regulacji silnika v6