Lista ocen Ford Sierra I (31) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~WERTT.99
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
jest to autko nie zawodne miałem 3 lata ale blacha nie wytrzymała i sprzedałem je obecnie jeżdże maluchem i planuje kupić ścierke.uważam że jest to niezawodny samochud który nie psuje się ekonomiczny przy spokojnej jeżdzie i dosyć komfortowy.a przedewszystkim takich samochodów z regóły nie kradną i są w miare tanie.POLECAM SERDECZNIE.LUB JAK KTOŚ CHCE TO CHĘTNIE ZAMIENIE MOJEGO MALUCHA Z 1997ROKU NA ŚCIERKE?GG 4428160
~delfin1
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
Swoją "ŚCIERKĘ" zakupiłam juz bardzo wiekową za niecałe 650 zł !! Remont - oczywiście był (trudno żeby nie) Dołożyłam naprawdę stosunkowo niewiele i sporo własnej pracy przy dopieszczaniu -ale uważam że BYŁO WARTO !!! Robię corocznie około 35000 km - co jest nie lada osiągnięciem dla prywatnego użytkownika który ma w domu drugie auto i używa także auto służbowe - JEST PO PROSTU BOSKA .
~keisim@o2.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
hmmm za grosze mozna kupic super auto - to byl moj pierwszy samochod i mam do niego ogromny sentyment auto niezawodne, moj byl mozna powiedziec prawdziwym okazem 0 rdzy, orginalny lakier, zero napraw lub remontow, silnik w stanie orginalnym zero wyciekow palil na dotyk az sie lza w oku kreci:)
~szy
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
dlaczego tu nie ma 6-cio stopniwej skali ? :) znajomy opylił mi to autko za 500 zł (+karton części, z którego nic nie musiałem używać), mimo że miałem wtedy peugeota 205 to kupiłem i nie żałuje. Peżota opyliłem tydzień później chociaż to też fajne autko
~adimas@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Za tą cenę nie dostanie się lepszego samochodu rodzinnego. Na polskie warunki, to rewelacja. Części tanie jak barszcz, dostaniesz je wszędzie. Nie żałuję absolutnie, że kupiłem "Ścierkę".
~Tomek GG 3681314
Kombi 2.0 105KM 77kW
jest to bardzo wygodne auto,szczegulnie na długihc trasach i jeżeli patrzeć na rocznik niezawodne,polecam każdemu kto chce mieć w miare solidne auto za grosze
~RAFEAL
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
super autko moje za tako cene i ten rocznik nie widziałem szyprzego , na autostardzie ciągle na stronie wyprzadzacego
~Mam i sie ciesze:)
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
idealnie!!!. Kupilem za 2800, aluminiowe felgi, metalik, nawet niezly stan..uwazam ze za te pieniadze rewelacja:)
~B&M
Hatchback 2.0 105KM 77kW
za te pieniadze nie kupimy nic tej wielkosci i tak komfortowego czym bedzie sie dalo bezproblemowo jezdzic.
~Gregor82
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
wręcz idealna relacja, pod jednym jednak warunkiem, jeśli auto jest z pewnych rąk, nie bite, nie po taryfie,