Lista ocen Ford Sierra I (33) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~delfin1
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
Popieram że przydaje się szyberdach - szczególnie latem. Nie mam zastrzeżeń podczas zimy - mozna nagrzać auto w krótkim czasie. Trzeba uważac na ogrzewanie tylnej szyby - po prostu zadbaj . Wyloty dobrze sterowne - agrzewnica bez zastrzezeń przy poprawnej eksploatacji. Warto zainwestowac we filtry przeciwpyłkowe - polecam.
~Misiu
Hatchback 2.0 105KM 77kW
Nalezy zwrócić uwagę na dobre odpowietrzenie układu chłodzenia. Większość problemów z brakiem ogrzewania to efekt zapowietrzonej nagrzewnicy - naprawa jest banalna, a skutki od razu widoczne.... Sierra nagrzewa sie po 3 minutach (chyba najszybciej z wszystkich aut, którymi jeździłem). Wentylacja OK
~portable@op.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Auto zdecydowanie nieprzystosowane do polskiej zimy: długo się nagrzewa, nawiewy dmuchają ledwo ciepłym powietrzem. Szyby parują natychmiast kiedy nadarzy im się okazja.
~JOKER- LUBAŃ
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Z OGRZEWANIA JESTEM ZADOWOLONY CHOC JEST TO OGRZEWANIE ZALEŻNE OD TEMPERATURY SILNIKA TO SZYBKO CZUC CIEPEŁKO W KABINIE, CZASAMI AŻ ZA BARDZO , ALE MOŻNA ZAWSZE SE ZMIEJSZYC!
~RAFEAL
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
tu ja mam mały minus aucie się coś zapsuło i nie pokrzewa tak idealnie tylniej szyby jak powinien i auto się troszke grzeje ale nie jest tak żle ale fajny szyberdach
~szy
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
ciepło się w mojej "ścierce" robi zanim silnik odpale :) a poważnie mówiąc, to zanim dojade do końca ulicy na której mieszkam (ok 2 km)
~Maciek_S
Hatchback 2.0 105KM 77kW
długo się nagrzewa, ale przyczyną może być zabrudzona i zakamieniona nagrzewnica, ponieważ powietrze nie leci gorące, tylko ciepłe.
~silian
Hatchback 2.0 105KM 77kW
W zimie zimno w lecie ciepło:) Zazwyczaj to wina zapowietrzonej nagrzewnicy... Łatwe do naprawy i wtedy jest już ok...
~nn
Hatchback 2.0 105KM 77kW
ogrzewanie w zimie dziala doskonale. gorzej troche latem z wentylacja ale lepiej niz przecietnie
~Krasy
Kombi 1.6 75KM 55kW
Kilka min i gorąca zimą a w lecie wiadomo bez klimy i z czarnym kolorem nawozia to cudów nie bedzie:/