Lista ocen Ford Sierra II Hatchback (93) - Całokształt

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel
Hatchback 2.0 i 125KM 92kW
Sierra to nie typowe auto. To nie jest przeciętniak jak golf czy astra. Największym plusem i powodem dlaczego kupiłem to auto jest oczywiście napęd na tył, daje nie złą frajdę i dodaje Sierrce klasy. Plusem jest też silnik, polecam zdecydowanie jednostkę 2.0i DOHC efi. Słabsze jednostki nie radzą sobie z ciężką budą, z kolei 2.0 radzi sobie świetnie a spalanie jest nie wiele większe. Sierra jest bardzo wygodna i pakowna. Mimo że latka lecą to...
~m.r.77@interia.eu
Hatchback 2.0 i 125KM 92kW
samochod tani w kupnie i w utrzymaniu,dobra trakcja i osiagi.goscie w nowych autach czasem az zacieraja silniki zeby scierke dogonic.Mialem juz pare takich aut i jestem zadowolony,nigdy mnie nie zawiodly i zawsze docieralem do celu.Polecam silniki dohc niezle pracuja i sa trwale.tak na marginesie to jeden taki napisal ze woli poloneza, moze dlatego ze brak mu j..j zeby sierra jezdzic.
~Bzyku753
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Rozbiłem ją po 4 latach użytkowania, zatrzymałem się na mostku w który udzerzyłem z prędkością około 70 km/h i gdyby nie zapięte pasy... hmmmm na szczęscie wyszedłem z niej bez problemu, bardzo uzkodziłem sprzedana została za symbolic zne 100 zł, obecnie mam malucha i baaaaaaaardzo tęsknie za ścierką, prejeździłem już kilka samochodów ale wróciłbym chętnie do sierry lub BMW e30
~reth__
Hatchback 2.0 i 125KM 92kW
To autko jako calosc oceniam na 5 ! - ciekawa stylizacja auta ( po dodaniu kilku drobiazgow wyglada jak rajdowka:) ) - samochodem tym mozna poszalec -przestronne wnetrze -niedrogie zamiennik -łatwy dostep do podstawowych elementow silnika -jedyny mankament: to nie jest samochod dla oszczednych, troszke paliwa to smazy, ale patrzac na mozliwosci mozna to wybaczyc:)
~emoo (fredolo@tlen.pl)
Hatchback 1.6 71KM 52kW
Autko zdecydowanie ma za slaby silnik. 75 KM do tej masy to nieporozumienie, ale jak ktos nie potrzebuje, to pojezdzi z przyjemnoscia. Trzeba sie przyzwyczaic do czestych redukcji na gorkach. Poza tym cala reszta cieszy. Niezbyt drogie czesci, przyzwoite spalanie i wygoda. Zwlaszcza cieszy zawieszenie. Najlepsze w sierkach. Pozdrawiam wszystkich posiadaczy sierek.
~Jakub Kociński
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Spoko autko, kupiłem bardzo tanio i jestem zadowolony, mało pali części są tanie, jak się o nią dba, to potrafi sie odwdzięczyć, W Wakacje zrobiłem trasę po Europie ( około 15.000 km ) Zero stresu, tylko okazało się że w chłodnicy dziurka była mała i trzeba było ją zalepić Ogólnie zdecydowanie polecam, dobre auto za małe pieniądze i najważniejsze: NIE KRADNĄ !!!
~Artur Bielawski (Biały), art_biel@poczta.onet.pl
Hatchback 2.8 i XR 4x4 150KM 110kW
Naprawdę jestem bardzo zadowolony z tego autka, które prawdę mówiąc kupiłem dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności. Obecnie moja Sierrka XR4x4 przechodzi gruntowny remont blacharski (ach te korniki), po którym mam nadzieję będzie mi służyć jeszcze parę ładnych lat. Nie planuję pozbywania się tak dobrej maszyny. W razie czego mogę ją przerobić na jakąś replikę (Cobra,Lotus7).
~volvo340@poczta.fm
Hatchback 1.6 i 80KM 59kW
obszerne wnętrze,duży bagażnik,wygodne zawieszenie na polskie drogi i dobrze się jej trzuma,no brak wspomagania ukł kier ale i tak dosc lekko chodzi kierownica,auto ma bardzo dobre światła,bardzo dobre ogrzewanie,a poprzednia sierra była o wiele gorsza i awaryjna,jak widać wiele zależy od poprzednich włascicieli jak dbali o dane auto
~mch@ka.home.pl
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
samochód mam już jakiś czas. większych problemów nie ma, co biorąc pod uwagę wiek wystawia mu niezła notę. niestety z tego też powodu co pewien czas coś trzeba wymieniać/naprawiać (zwykłe zużycie); alternator, rozrusznik itp. Silniik za to SUPER; dieselek przy -15 (!) i dwóch zepsutych świecach żarowych odpalał rano bez większych problemów.

Usterki Ford Sierra II

Ford Sierra II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~grzechu
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
REWELACJA. NAJLEPSZE AUTO ZE STAJNI FORDA. SZKODA ŻE WYCOFANE Z PRODUKCJI KUPIŁBYM ODRAZU 3 . NAPRAWDĘ SAMOCHÓD NIEZAWODNY !! TANI W EKSPLOATACJI, PALI TYLE CO NA ODWYKU. PROSTA I MOCNA KONSTRUKCJA. SILNIK 2,3D BĘDZIE PRACOWAł DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ. JEŻDŻĘ JUŻ 15 LAT ANI RAZU MNIE NIE ZAWIODłA A TROCHĘ JUŻ JĄ WYGANIAŁEM.
Ford Sierra II Hatchback