Lista ocen Ford Sierra II Hatchback (84) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 88 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel
Hatchback 2.0 i 125KM 92kW
Auto nie jest drogie i w miarę ekonomiczne lecz ciężko trafić na egzemplarz w naprawdę dobrym stanie . Niestety latka lecą, mam tu na myśli przede wszystkim korozję. Prędzej w dobrym stanie można znaleźć Scorpio MK2 lub MK3, który też byłby ciekawym i dobrym wyborem lecz wiadomo że niestety trochę już droższym.
~misiek
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
Auto za 4 tyś złotych na dystansie 11 tyś km jest około 2 tyś złtych tańsze w eksploatacji niż Renault Thalia 1,5 dci 2 letnie z przebiegiem 40 tyś km, dużo bardziej niezawodne, gdyż thalia dwa razy była holowana do serwisu, i wygodniejsze, thalia jest jedynie szybsza zrywniejsza i pali ok o,5 l ropy mniej na 100km
~wiech45
Hatchback 2.0 i 125KM 92kW
niemiecka precyzja i jakość wykonania, wygodne siedzenia, doskonała wygoda podróżowania na długich trasach, mnustwo miejsca dla kazdego, bardzo dobrze wyciszony, pozwala na spokojną jak i dynamiczną jazdę.
~Pawel
Hatchback 2.0 i 101KM 74kW
Powiem tak. Nie rozumiem ludzi ktorzy kupuja inne auta do 3000zl. Za ta cene ma sie bardzo solidne i niezawodne auto. Koszty utrzymania sa smieszne. Ekonomicznie na 6.
~paul661
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
Dosyć tani samochód w zakupie, jednak serwis i części (nowe a nie jakieś tam szroty) nie należą do najtańszych ale też nie do najdroższych. Ogólnie bardzo dobry stosunek jakość/cena
~mikado
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
Stosunek ceny do jakości to lepiej jak dobrze,pod warunkiem ,że kupimy auto w dobrym stanie technicznym. Moja ocena jakość/cena to mocne 4.
~McAron
Hatchback 1.6 i 80KM 59kW
Części stosunkowi drogie ale odwdzięczają się trwałością. Unikać jak ognia regenerowanych części zawieszenia - lepsze trochę drożdsze, nowe podróby.
~Włodzimierz Sitkiewicz
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Samochód sprowadziłem w tym roku z Niemiec za niewielkie pieniądze dlatego oceniając jakość zakupionego samochodu, ocena doskonała jest właściwa
~Świdniczanin
Hatchback 2.0 i 125KM 92kW
samochód jak wiadomo stary ale, wygoda moc i przedewszstkim wygląd , zostawia za sobą wiele nowszych wynalazków . średnia jakość za super cenę
Dziennik kosztów dla Ford Sierra II Hatchback
8,6
11,3
~jerzybednarz@wp.pl
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Ja nie kupiłem bardzo tanio, bo wtedy były wysokie cła, a dzisiaj można kupić sierrę w bardzo atrakcyjnej cenie.
Ford Sierra II Hatchback