Lista ocen Ford Sierra II Hatchback (71) - Widoczność

Na liście zabraknie 101 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kierowca skodillaka i scierki/wilu136
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
we wszystkich kierunkach doskonala. Nie mam zastrzezen. Troche paruja szyby podczas deszczu, ale uchylenie szyberdachu i zmiejszenie temp nawiewu poprawia sytuacje.
~Adri
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
bardzo nisko sie siedzi w sierrce... takze jesli moze miec male problemy... ale mozna sobie poradzic ... ja np nie zbyt wielkich problemów
~maryba
Hatchback 2.0 i 125KM 92kW
dzięki regulacji fotela góra dół i dużej tylnew szybie jest wszystko widoczne, a no i jest szyberdach, jak by kmu było mało to możę przez niego zerknąć
~Jan
Hatchback 1.8 87KM 64kW
dobre, duże lustra, do tyłu wszystku widać, jedynym problemem może być długa i schodząca w dół maska - gdzie jest jej koniec trzeba się nauczyć
~gizmo@neostrada.pl
Hatchback 2.0 i 125KM 92kW
ogolnie bardzo dobra, mimo slepej plamki w lusterku, ktora ogranicza zauwazenie samochodu znajdujacego sie na wysokosci słupka bocznego.
~mikado
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
Widoczność we wszystkie strony dobra.Szkoda ,że przednia szyba nie jest ogrzewana.Moja ocena widoczności to 4.
~volvo340@poczta.fm
Hatchback 1.6 i 80KM 59kW
Widoczność we wszytskich kierunkach dobra,wąskie słupki, ale z tyłu mam przyciemnione szyby za dużo i trochę kijowo widać.
~Fan Forda Sierry
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
Widocznoś jest bardzo dobra... chyba ze siedzenie kierowcy troche sie obnizy, poniewaz jet juz troche pordzewiała...
~Mad.Max
Hatchback 2.0 i 125KM 92kW
nie jest rewelacja poniewaz autko jest spore- ale w porownaniu do samochodow ktorymi jezdzilem sierka wypada swietnie
Dziennik kosztów dla Ford Sierra II Hatchback
8,6
11,3
~Jędrzej Pawlaczyk
Hatchback 1.8 87KM 64kW
Ogólnie dobra, tylko trzeba siE namęczyć przy ustawianiu lusterjka od strony pasażera (przynajmniej przy elektrycznych).
Ford Sierra II Hatchback