Lista ocen Ford Sierra II Hatchback (81) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fan Forda Sierry
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
Jak jade po prostej i równej drodze jest całkiem dobrze( w Polsce zdaza sie to bardzo rzadko), ale jak zaczynają sie dziury robi sie nie ciekawie... zawieszenie stuka, w bagazniku tez (ale nie wiem co)
~settt@tlen.pl
Hatchback 1.8 87KM 64kW
jak na szesnastoletnie auto nie jest źle choć klapę bagażnika na dziurach słychać ale za to silnika prawie w ogóle(przy normalnej rozmowie trzeba patrzeć na obrotomież żeby się upewnić że silnik pracuje)
~NeegerNH
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
silnik zaczyna być głośny gdzieś od 2500 obr, mam małą dziurkę w ukł wydechowym i z tyłu jest dość głośno, na dłuższą trasę przeszkadza, natomiast z przodu wszystko dobrze
~jerzybednarz@wp.pl
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
No początku buło cicho jak na łodzi podwodnej, z czasem niestety nasze \"wspaniałe\"drogi rozczepią każde auto- to tylko kwestia czasu!
~adamo
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
No cóż nie jest to nowy samochód a i silnik jest nienajnowszej konstrukcji jest to po prostu klekot ale jak na samochód 14 letni pracuje w miarę cicho
~kierowca skodillaka i scierki/wilu136
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
jak na tyle lat to nei ma sie do czego przyczepic. Silnik ledwo slychac. w srodku cicho, dopiero powyzej 120 troche slychac szum wiatru ....
~bergercs
Hatchback 2.0 105KM 77kW
Spoko - lepiej wyciszona niż Vectra mojego kolesia z 1998. Udało mi się kupić doskonale utrzymany egzemplarz - nic nie trzaska i nie trzeszczy.
~reth__
Hatchback 2.0 i 125KM 92kW
Usunalem uszczelke od katalizatora i troszke glosno jest :D:D Ale oryginalnie nie bylo najgorzej. Wyciszenie Zalezy od kultury pracy silnika i posiadanych opom
~lukssus@interia.pl
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
I tu jest mały problem, w mojej ścierce jest zdecydowanie za głośno w każdym zakresie prędk. obrotowej, być może jest to wina powypadkowej przeszłości.

Usterki Ford Sierra II

Ford Sierra II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Daniel
Hatchback 2.0 i 125KM 92kW
Nie jest rewelacyjne, raczej przeciętne. Jednak dla mnie jest zdecydowanie na plus bo lubię słyszeć jak pracuje silnik.
Ford Sierra II Hatchback