Lista ocen Ford Sierra II Hatchback 2.0 i 101KM 74kW 1987-1993 (17)

~Pawel
Hatchback 2.0 i 101KM 74kW
Jak na OHC z gaznikiem spisuje sie swietnie. Przekladnia bardzo elastyczna. Dobrze pracuje i rowno na kazdym biegu. (Silnik)
~MF
Hatchback 2.0 i 101KM 74kW
Za slaby jak dla mnie silnik (nie jest to jakis dramat ale dla mnie 0-100 w 11s to za duzo) - reszta bardzo dobrze - nie ma sie naprawde do czego przyczepic
3,2
~Tom
Hatchback 2.0 i 101KM 74kW
duże auto za nieduże pieniądze, ogólnie fajnie się jeździ, tylko te usterki... wymiękłem i sprzedałem
~maciekkrzewniak@hotmail.com
Hatchback 2.0 i 101KM 74kW
Ładnie wchodzi w obroty, bardzo elastyczny. Trochę szarpie w zimie, zaraz po uruchomieniu. (Silnik)
~Elia_Kazan@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 i 101KM 74kW
przez przypadek stałem się właścicielem sierry. Pierwsza jazda była dla mnie szokiem. Ciężka, powolna, wielka.Wcześniej jeździłem corrolą.Jak się nauczyłem wyciskać z niej moc, to to prawie jest atakujący jastrząb. No i główna zaleta po toyocie, tego się nie ima rdza, a mocy wystarcza na 3tonowa przyczepę
~fatso@skb.pl
Hatchback 2.0 i 101KM 74kW
Bardzo fajne auto, torche niestety blacha slaba, i musze w tym roku poprawic.
~Piotrek
Hatchback 2.0 i 101KM 74kW
motorek nie do zajeżdżenia. Jeśli darzysz go uczuciem i dbasz o niego to zawiezie Cię na koniec świata ( oczywiście z międzytankowaniem) (Silnik)
3,6
~grubalina@gazeta.pl
Hatchback 2.0 i 101KM 74kW
to jes moje 5 auto i z niego jestem najbardziej zadowolony .pokonuje bardzo dlugie trasy i nigdy nie mialem awarii
~PIOTR
Hatchback 2.0 i 101KM 74kW
Jak na samochód w tym wieku nie sprawiał żadnych problemów trzeba dbać o wszystkie wymiany w czasie i będzie OK.
2,9
~pingvinqwer
Hatchback 2.0 i 101KM 74kW
wentyjacja-brak uszczelek,ogrzewanie-naturajne-zona... (Wentylacja i ogrzewanie)
Ford Sierra II Hatchback