Lista ocen Ford Sierra II Hatchback 2.0 i 101KM 74kW 1987-1993 (10) - Całokształt

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Elia_Kazan@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 i 101KM 74kW
przez przypadek stałem się właścicielem sierry. Pierwsza jazda była dla mnie szokiem. Ciężka, powolna, wielka.Wcześniej jeździłem corrolą.Jak się nauczyłem wyciskać z niej moc, to to prawie jest atakujący jastrząb. No i główna zaleta po toyocie, tego się nie ima rdza, a mocy wystarcza na 3tonowa przyczepę
~Banana
Hatchback 2.0 i 101KM 74kW
Sierka jest w rodzinie od początku, najpierw jeździł nią dziadek, później tata, a teraz ja. Świetny samochód, stary, ale jary. Blacha w idealnym stanie, aż trudno uwierzyć, że ma już 22 lata :) jeśli się dba i wszystko wymienia na bieżąco to będzie długo służyć :)
~MF
Hatchback 2.0 i 101KM 74kW
Za slaby jak dla mnie silnik (nie jest to jakis dramat ale dla mnie 0-100 w 11s to za duzo) - reszta bardzo dobrze - nie ma sie naprawde do czego przyczepic
~grubalina@gazeta.pl
Hatchback 2.0 i 101KM 74kW
to jes moje 5 auto i z niego jestem najbardziej zadowolony .pokonuje bardzo dlugie trasy i nigdy nie mialem awarii
~PIOTR
Hatchback 2.0 i 101KM 74kW
Jak na samochód w tym wieku nie sprawiał żadnych problemów trzeba dbać o wszystkie wymiany w czasie i będzie OK.
~Tom
Hatchback 2.0 i 101KM 74kW
duże auto za nieduże pieniądze, ogólnie fajnie się jeździ, tylko te usterki... wymiękłem i sprzedałem
~jarekk
Hatchback 2.0 i 101KM 74kW
Bardzo dobry samochód a jeśli posiada instalację gazową i jest w wersji GHIA to wogóle super.
~fatso@skb.pl
Hatchback 2.0 i 101KM 74kW
Bardzo fajne auto, torche niestety blacha slaba, i musze w tym roku poprawic.
~maciekkrzewniak@hotmail.com
Kupiłbym SIERRĘ ponownie - tylko nowszą
~pingvinqwer
Hatchback 2.0 i 101KM 74kW
dobrze bo juz go niemam :)
Ford Sierra II Hatchback