Lista ocen Ford Sierra II Kombi (38) - Całokształt

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kudu@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Moja sierrka ma 12 lat, spory przebieg i jest dość niezawodna, a te usterki które są teraz powstały z winy pewnego idioty który nie swoim samochodem rajdy po lesie urządzał :[ Jedyna rzecz do ktorej sie moge przyczepic to korozja (ale to chyba naturalne) zbyt widoczna przy białym lakierze i trzeszczący plastik w wykończeniu. Cudowny jest napęd na tylną oś, można takie cuda robić że to poezja :) Generalnie samochod zasluguje na 4,bo jest to...
~Grzegorz
Kombi 2.0 105KM 77kW
Kupiłem swoją sierrę (2000 ccm, kombi, gaz, rocznik 1990) w zeszłym roku we wrześniu. Od tej pory miałem jedynie problem z gaźnikiem, gdyż nie chce mi jeżdzić na benzynie. Autko, odpukać, sprawuje się bardzo dobrze, trochę zaczyna stukać zawieszenie (ech te polskie drogi), ale czego można wymagać jeśli w tym czasie zrobiłem ponad 30 tys. km. Pali mi ok 8-9 litrów gazu na trasie (ostatni pomiar - 8,7 l/100 km). W mieście ciężko powiedzieć, nie...
~p
Kombi 1.8 TD 75KM 55kW
zdecydowanie powinien być to świadomy zakup - by nie dać się wpędzić w "walkę z wiatrakami" (silnik i rdza). Samochód jest mimo to, na tyle wdzięczny, że zastanawiam się nad ponownym zakupem, mimo że stać mnie na lepszy.Jeżdżenie tego typu autem daje w mieście spory komfort. Człowiek nie obawia się kradzieży, "obcierki", stłuczki, zarysowanych drzwi pod sklepem. Generalnie "gościu w wypasionej bryce, wal śmiało, mi nie zależy" :)
~Roy7515
Kombi 1.8 TD 75KM 55kW
auto ładne, ergonomiczne i pakowne (kombi), mało pali. Za delikatne. Jeśli było zadbane od samego początku, to można się nim nacieszyć, a jeśli nie, to można się trwale wyleczyć z aut marki Ford. Konstruktorzy na siłę komplikowali każdy element tego auta. Gdyby poranne odpalanie nie nastręczało tylu problemów, to pewnie nawet bym nie marudził, a tak zaczynam rozglądać się za czymś innym i na pewno nie będzie to Ford.
~sierran
Kombi 2.3 D 67KM 49kW
Gdyby była możliwośc za całokształt dałbym 6. Nigdy w życiu nie miałem lepszego samochodu i pewnie już nie będę miał bo teraz takich nie produkują. Niestety w tym momencie nie posiadam już tego samochodu. Musiałem go sprzedać pół roku temu, ze względu na wyjazd. Na decyzję o sprzedazy w duzym stopniu miało również wpływ wysokie ubezpieczenie OC. Jedno mogę powiedzieć. Ten samochód nigdy mnie nie zawiódł.
~El Sonbaty
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Auto jest super WYPAS- nie wiem dlaczego niektórzy się z niego śmieją. Gdyby pojeżdzili "scierą" to zobaczyli by co to znaczy dobry mocny wóz prawie jak passat tyle że za połowe ceny. A ciągnie z kopyta i zarówno na gazie jak i na bezynie, buda "0" rdzy !!! Auto jest super. Ja mam ładownego kombiaka.
~sierrafan
Kombi 2.3 D 67KM 49kW
Muszę go niestety sprzedać, bo zaczynają się kłopoty z blacharką. Mimo wszystko oceniam ten samochód na 5. Jeździłem nim przez 6 lat i przejechałem ponad 150 000 km. Nigdy nie zdarzyło się, żeby nie dowiózł mnie do celu. Zawsze będę miał sentyment do sierry 2.3 D. To jest kochany samochód.
~tomaszPAW@hoga.pl
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
TRWALY SILNIK PO 300000TYS PIEKNIE PRACUJE CIAGNIE HO HO OCZYWISCIE DOHC . JEZDZE CALYCZAS NA SYNTETYKU 0 UBYTKU.TO JEST +. MINUSEM SIRRY JEST, KIEPSKO AMORTYZUJE NIERUWNOSCI I DZIURY . ZA GLOSNO WSRODKU. UWAGA LEKKI TYL/COMBI/ KLOPOTY ZIMA OBOW. OPONY ZIMOWE. EKSPLATUJE SIERRE 7 LAT A ONA NADAL DOBRA.
~Radzif
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Ogólna ocena na 5. Nie wiem może to kwestia egzemplarza. Genernie, jak się dba o samochód to się jeździ bezusterkowo. Jak na model z 1990 roku - wyposarzenie ma imponujące (kombi, szklany sz.dach., wspomagamie kir., hak., centr. zam., relingi, alarm, elektr. reg. świateł. Może brakuje klimy, ale cóż...
~Minio2003
Kombi 1.6 75KM 55kW
Mam ten sprzęt od 5 lat. Wcześniej był w niej silnik 1,8 TD - w lecie dobry ale w zimie tragedia z odpalaniem. Dwa lata temu wyrzuciłem go i zamontowałem benzyniaka 1,6. Chociaż benzyna jest droga to i tak całokształt kosztów nie wygląda źle bo nic się nie psuje.
Ford Sierra II Kombi