Lista ocen Ford Sierra II Kombi (24) - Ergonomia

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~p
Kombi 1.8 TD 75KM 55kW
W sumie jak wyżej.Oczywiście trzeba się pogodzić ze stylistyką z lat 80'tych - piękna to ona nie jest.W każdym razie nie ma problemów z poukładaniem wszystkich "niezbędnych" rzeczy typu fajki, zapalniczka, telefon itp.Przy projektowaniu bagażnika konstruktorzy naprawdę pomyśleli.Szeroko,a dzielone oparcia kładą się,tworząc równiutką powierzchnię bez unoszenia siedziska.Dla mnie było to ważne - woziłem w środku bomy, maszty i żagle windsurfingowe.
~qba
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
w srodku autko ma ponad czasowy styl i naprawde ma to cos.. a z zewnatrz to juz prawdziwa klasa.. rzadko mozna spodkac auto ktore ma tak piekna linie i sylwetke ktora mimo lat jest nadal atrakcyjna!! ja posiadam wersje kombi. w pare sekund skladajac siedzenia robi sie z sierry ciezarowka!
~Rafał
Kombi 1.8 80KM 59kW
Ergonomia sierki nie wpisuje sie w mój gust. Wszechobecny plastik i niezbyt urokliwe umieszczenie wskażników nie rzucają na kolana. Ponadto wysoko umieszczona dźwignia zmiany biegów od początku mi się nie podobała
~AZet
Kombi 1.8 TD 75KM 55kW
samochód bez wspomagania kierownicy, co w mieście przyczynia się do tężyzny w ramionach, ale poza tym całkiem nieźle - prosty samochód, bez komfortowego wyposażenia wewnątrz, ale wszystko na swoim miejscu
~sierran
Kombi 2.3 D 67KM 49kW
Może nie najpiękniejsza deska rozdzielcza, ale wszystko znajdowało sie tam, gdzie mozna się było spodziewać. Obsługa instynktowna.
~El Sonbaty
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
NIENARZEKAM choć trochę surowo w środku i topornie ale OK bo nie trzeszczy wszystko jak w OMEDZE a która wczesniej miałem
~h
Kombi 2.0 i 16V 115KM 85kW
Wszystko intuicujne. Trochę brakuje wyposażenia ale przecież to poczatek lat 90-tych.
~Patryk szydercaaa@o2.pl
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
gdyby niezbyt fotunna dzwignia zmiany biegow byla by 5, troszke za dlugi jej jej skok
~rocky_Feller
Kombi 1.6 80KM 59kW
90 rocznik - nie wymagam nic specjalnego, wszystko pod ręką.
~ZIBI
Kombi 2.0 i 115KM 85kW