Lista ocen Ford Sierra II Kombi (37) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sierran
Kombi 2.3 D 67KM 49kW
Przede wszystkim niezawodna jak róznież dość precyzyjna. Zawsze trafiałem w odpowiedni bieg. Zmiany biegów wymagały troszkę wysiłku tylko w czasie bardzo niskich temepratur, do momentu rozgrzania oleju w skrzyni. Potem skrzynia pracowała bardzo gładko.
~p
Kombi 1.8 TD 75KM 55kW
Może to była kwestia mojego egzemplarza ale była rewelacyjna!!! Jeździłem wieloma samochodami. Zarówno starymi jaki i nowymi. Wyższych jak i niższych klas. W żadnym biegi nie wchodziły tak łatwo i precyzyjnie jak w tej ścierce.
~El Sonbaty
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Co do skrzyni - OK choć wolał bym kródsze przełozenia na przyspieszanie niż prędkość. Na 5 tce kulam sciere do 180 na gazie i 200 na bezynie. Auto idzie jak poszynach - to jest bolid !!!
~urbanek-r@wp.pl
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
poza poduszka pod skrzynia którą wymienilem żadnych problemów , biegi wchodza bardzo ładnie i leciutko wraz ze wstecznym.
~Roy7515
Kombi 1.8 TD 75KM 55kW
bardzo dobra, choć na nasze warunki za szybka (miasto na 3 biegu, z dowaloną przyczepą 3 za szybka i za słaba, z kolei 2 za wolna)
~sierrafan
Kombi 2.3 D 67KM 49kW
Pracuje idealnie, może troszkę za długie skoki lewarka, ale to mi nie przeszkadza. To nie jest samochód do wyścigów.
~Robert
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
tak jak w innych opisach zimą ciężko wchodzi bieg nr.1 i nr.2 ale to tylko przy pierwszym ruszeniu.
~Patryk szydercaaa@o2.pl
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
kłopoty z wrzucaniem 1 i wstecznego biegu. zbyt dlugi skok dźwigni zmiany biegów. dobrze dobrane przelożenia
~ZIBI
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
JAK MOJA ZONA NIE MA Z NIA PROBEMÓW TO CHYBA CHYBA NIE TRZEBA KOMENTOWAĆ
~h
Kombi 2.0 i 16V 115KM 85kW
Biegi chodzą płynnie, nic nie zgrzyta. Długie zakresy biegów niższych.
Ford Sierra II Kombi