Lista ocen Ford Sierra II Kombi (31) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~p
Kombi 1.8 TD 75KM 55kW
Diesel z lat 80'tych mimo to miłe zaskoczenie. Czasem aż człowiek zapominał, że jedzie starym dieslem.W każdym razie dźwięk nie nachalny i wg. mnie przyjemniejszy niż w dieslach koncernu VW z tamtego okresu.
~sierran
Kombi 2.3 D 67KM 49kW
Ze względu na dość głosną pracę silnika w samochodzie nie było najciszej ale odgłos silnika nie męczył nawet na bardzo długich trasach. Nie słychać było natomiast odgłosów dochodzących z zawieszenia.
~ZIBI
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
NO TO NIE JEST DABRA STRONA ALE NIE KRZYCZĘ DO FUNFLA Z BOKU PRZY 100 A NAWET CZASEM WIECEJ DA SIE KONWERSOWAĆ SWOBODNIE NA DŁUŻSZĄ TRASE NOGA Z GAZU
~pestek
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Było głośno gdy zamontowałem 3 ostatni tłumik polskiej produkcji ( bo orginalny złamałem przy cofaniu) gdy wróciłem do orginalnego było cicho
~El Sonbaty
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Auto jest głosne szczeególnie przy dużych prędkościach powyżej 140 -huk :-( Ale nie trzeszczą plastiki co jest plusem
~Lookas001
Kombi 1.6 75KM 55kW
Gdyby jak to w sierkach wszystko się nie telepało we wnętrzu byłoby ok. Niestety wykończenie wnętrza takie sobie.
~Patryk szydercaaa@o2.pl
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
z tylu w kombi przynajmniej u mnie nie jest zbyt cicho,cos klekocze na dziurach,zepewne roleta, mozliwe ze klapa bagaznika
~h
Kombi 2.0 i 16V 115KM 85kW
Przy prędkości ponad 150 zaczyna być bardzo głośno. Poniżej tego silnik przyjemnie mruczy.
~juzonmr
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Na światłach cisza, na 5-ce przy 90-110 można rozkoszować sie muzyczką, a poza tym przyjemnie pomrukuje.
~rocky_Feller
Kombi 1.6 80KM 59kW
Średnio, jak już tu pisano - powyżej 120 głośno dość. Szumi powietrze.
Ford Sierra II Kombi