Lista ocen Ford Sierra II (232) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 292 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~modzian@interia.pl
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
przestrzen w wnetrzu auta jest po prostu SUPER z przodu 2 osoby nie maja rzadnych problemów a z tylu 2 osoby maja pelen luksus przy 3 osobach tez jest bardzo wygodnie i nie zgadzam sie z opiniami na temt aut ktore maja tylni naped ze to ogranicza miejsce w sierze tego nie zjawiska po prostu nie ma!!!!!!!
~AdamQwert
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Kierowca i pasażer z przodu mają dużo miejsca. Jednak jeśli fotele się cofnie maksymalnie, to z tyłu nie zmieści sięktoś większy. Sedan niby długi, a jednak ciasny - ale kto powiedział że to pasażer ma siedzieć wygodnie? Sierra to nie jest typowo rodzinne auto (nawet kombi). A kierowanie tym autem to czysta przyjemność i pełen luksus.
~d_artanian
Sedan 1.6 75KM 55kW
Nikt nigdy nie narzekał, nie ma się co rozwodzić na ten temat - auto klasy średniej-wyższej. Najlepsze w nim jest to,że nie uderzam głową w słupek boczny co mi się nagminnie zdarzało w lagunie i cordobie. Poza tym nie uderzasz się w głowę przy wsiadaniu. Niedawno uderzyłem się wsiadając do omegi...Po prostu rozmiary są więcej niż wystarczające.
~misiek
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
Dużo miejsca i bardzo wygodne, prawie klubowe fotele z przodu! To istny ideał w porównaniu to dzisiejszych twardych foteli, nie, nie foteli, dziś producenci nie montuja foteli tylko krzesełka, a sczytem jest "krzesełko" w Oplu Astra II. Mankamentem jest nierównomierna regulacja wysokości fotela kierowcy (tylko tył fotela)
~Świdniczanin
Hatchback 2.0 i 125KM 92kW
kierowca aby czuć się wygodnie za kółkiem nie może mieć za grubych ud w przeciwnym wypadku koło kierownicze będzie nawet dotykać prawej nogi co denerwuje a po drugie przeszkadza w operowaniu pedałem gazu, pasażer z przodu - miodzio, z tyłu miód malina szczególnie w wersji z zagłówkami i podłokietnikiem
~WOŁEK
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
AUTO SUPER, PALI GAZU OKOŁO 10L/100KM. ZAKUPIŁEM SIERKE NA POCZĄTKU TEGO ROKU ROCZNIK 1992, 2.0L + LPG, SEDAN ZA 1900 ZŁ. AUTO REWELACJA DUŻE, WYGODNE I TANIE W EKSPLOATACJI, PALI NA DYG, NIE MAM Z NIĄ ŻADNYCH PROBLEMÓW. POLECAM WSZYSTKIM, KTÓRZY CHCĄ MIEĆ DUŻE, WYGODNE I TANIE AUTO
~Rafał
Kombi 1.8 80KM 59kW
Miejsca ci u nas dostatek...... W sumie to była jedyna przyczyna dla której sierka była kupiona i z tego też powodu dostawała po d.... od samego zakupu. Zajmuje sie ogrodnictwem i handlem i nieraz zdażyło mi sie zapakować sierke pod samo niebo...az szły iskry z tłumnika
~Azbest
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Mam 195 cm wzrostu więc nie jest mi łatwo znaleźć odpowiednią pozycję za kierownicą, ale w tym samochodzie nie miałem z tym problemów, nawet nie odsuwałem do końca fotela. Oczywiście kto siedział za mną nie miał już tak różowo, ale to nie jest A8.
~sierran
Kombi 2.3 D 67KM 49kW
Bardzo duzo przestrzeni zarówno dla osób podróżujących z przodu jak i tych na tylnej kanapie. Bagażnik może nie imponował pojemnością, był natomiast bardzo szeroki. Po złożeniu oparć tylnej kanapy posiada płaską podłogę przestrzeni bagazowej.
Dziennik kosztów dla Ford Sierra II
8,6
11,3
~Sebastian
Sedan 2.0 105KM 77kW
przestrzeń jak na tą klase auta oceniam na b. dużą - porównując ją np. z mondeo ( gdzie moim zdaniem w przednim przedziale jest mniej miejsca ) lub ze skorpio modele po 95r ( klasa wyższa ) gdzie w przednim przedziale jest mniej więcej tyle samo miejsca )