Lista ocen Ford Sierra II (43)

~Sebastian
Sedan 2.0 105KM 77kW
jak już pisałem jeżdże tym samochodem od 6 lat i nie zamierzam go zmieniać, wole zainwestować w naprawe blachy ( progi i nadkola ) niż odkładać pieniądze i szukać przygody z innym autem
~Andrzej-Kraków
Sedan 2.0 105KM 77kW
Ogólnie nie mogę na nic konkretnie narzekać,do auta po prostu leję benzynę (auto bez gazu od zawsze),wymieniam olej z filtrem w silniku,którego tyle samo wylewam(silnik nie bierze nic oleju).Do tego stopnia jest ok,że zastanawiam się nad zmianą na inne auto oczywiście też Forda.Tą Sierrę mam po prostu już 10 lat i troszkę mi się znudziła,może teraz Mondeo......
3,7
~konkwista@autograf.pl
Sedan 2.0 105KM 77kW
Na pewno wizualnie nie jest to zjawiskowy samochód, ale mimo wszystko ma swoje zalety.Jeżdziłem też Sierkami 1.6. i 1.8. ale niepolecam, strasznie wołowate, a spalanie takie samo. Więc jeśli Sierra to tylko z silnikiem DOHC.
3,7
~prawiefordziarz
Sedan 2.0 105KM 77kW
Choć latek juz trochę minęło to jeszcze wzornictwo Forda nie wygląda aż tak archaicznie jak niektóre modele z lat mojej sierry. Co ważne to jest bardzo wygodny samochód. Regulacją foteli któryś z konstruktorów autentycznie się przejął.
4,1
~zbysiu
Sedan 2.0 105KM 77kW
Samochód prawie pełnoletni i co niektórzy pomyślą,że facet ma żle w głowie poukładane,że jeszcze czymś takim jeżdzi,ale to naprawdę ,dla mnie, super samochodzik.Wyciąga jeszcze ponad 200km/h,nic się nie trzęsie i nie puka.Nigdy nie miał zainstalowanego gazu.Jeżdżę tylko na verwie 98,używam dobrego oleju i likwiduję wszystkie drobiazgi na bieżąco.
~piotrek goering@wp.pl
Sedan 2.0 105KM 77kW
mam ten samochód już 8 lat jestem bardzo z niego zadowolony i muszę powiedzieć ,że jak na razie nie mam zamiaru go sprzedawac no chyba ,że trafiłbym na sierre nową w wersii ghia co jednak jest nie możliwe
~bergercs
Hatchback 2.0 105KM 77kW
Ameryki nie odkryję pisząc, że rewelacja za te pieniądze.
~Guliver1978
Sedan 2.0 105KM 77kW
Bardzo fajnie się zbiera, szybko sięwkręca na obroty, w miaręcichy silnik. (Silnik)
~Master7272
baz zastrzeżeń http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4427272
~macieli.@neostrada.pl
Sedan 2.0 105KM 77kW
gitarowe auto dla każdego.w zamian za szacunek,i opiekę "zdropwotną" będzie się śwetnie sprawować.jednym słowem: SERCE ZA SERCE.