Lista ocen Ford Sierra II (29)

4,1
~Bzyku753
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Rozbiłem ją po 4 latach użytkowania, zatrzymałem się na mostku w który udzerzyłem z prędkością około 70 km/h i gdyby nie zapięte pasy... hmmmm na szczęscie wyszedłem z niej bez problemu, bardzo uzkodziłem sprzedana została za symbolic zne 100 zł, obecnie mam malucha i baaaaaaaardzo tęsknie za ścierką, prejeździłem już kilka samochodów ale wróciłbym chętnie do sierry lub BMW e30
~ZIBI
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
BRYKA DLA POCZATKUJĄCEJ FIRMY ROBIĄCEJ TYGODNIOWO TYSIĄCE KILOMETRÓW AWSZE DOJEDZIE GDZIE TRZEBA TROCHE ZA NISKI PRZEŚWIT WIEC NIE NA BUDOWY
~kudu@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Moja sierrka ma 12 lat, spory przebieg i jest dość niezawodna, a te usterki które są teraz powstały z winy pewnego idioty który nie swoim samochodem rajdy po lesie urządzał :[ Jedyna rzecz do ktorej sie moge przyczepic to korozja (ale to chyba naturalne) zbyt widoczna przy białym lakierze i trzeszczący plastik w wykończeniu. Cudowny jest napęd na tylną oś, można takie cuda robić że to poezja :) Generalnie samochod zasluguje na 4,bo jest to...
~tom lublin
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
okresowe przeglady wymiana elementow ktore padaja i w mercedesach -koncowki drozkow oleje filtry- a pozatym to lejeszi jedziesz, bardzo wygodny
~jerzybednarz@wp.pl
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Mam to auto już 13 lat,kupiłem od Niemca pierwszego właściciela w 1995 z przebiegiem 98 tyś.Dzisiaj mam 242 tyś.jestem bardzo zadowolony,jeżdżę nim i po mieście i na wczasy z rodziną i spisuje się super. Auto jest w wersji GT z silnikiem 2,0 DOHC (Silnik)
~Robert
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Silnik pracuje świetnie ! Ma dobrą elastyczność Posiadam ją od 14 miesięcy i nie miałem z nią żadnych problemów! (Silnik)
~kasiarz1978@op.pl
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
całkiem fajny samochodzik.Za niewielkie pieniądze można mieć można miec małą "ciężarówkę" (ja mam kombi),którą przewieziesz prawie wszystko
3,4
~Wicek
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Jak juz kupilem nie byl w idealnym stanie,po okolo 150 000 jeszcze troszke gorzej bylo:-)ale ciagle na chodzie! (Silnik)
~Gburek
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
ogolnie bardzo dobre i przyjemne autko, calkiem szybkie i z dobrym przyspieszeniem, byle tylko mialo troszeczke krutsze sprzegielko i bylo by git! przy zmianie biegow traci sie troche czasu.
~wicek
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
zrobilem 140 000 km w ciagu 2 lat i nie mialem wiekszych klopotow (Bezawaryjność (poważne usterki))