Lista ocen Ford Sierra II (63)

~Tomasz
Sedan 1.8 TD 75KM 55kW
Duże i komfortowe auto, przyjemne w jeżdzie i ogólnie za te pieniądze to potwór :)
~p
Kombi 1.8 TD 75KM 55kW
zdecydowanie powinien być to świadomy zakup - by nie dać się wpędzić w "walkę z wiatrakami" (silnik i rdza). Samochód jest mimo to, na tyle wdzięczny, że zastanawiam się nad ponownym zakupem, mimo że stać mnie na lepszy.Jeżdżenie tego typu autem daje w mieście spory komfort. Człowiek nie obawia się kradzieży, "obcierki", stłuczki, zarysowanych drzwi pod sklepem. Generalnie "gościu w wypasionej bryce, wal śmiało, mi nie zależy" :)
4,1
~misiek
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
Odpala za pierwszym razem chociaż ma pewnie duży przebieg (w fordach starszych generacji licznik kilometrów wskazuje tylko do 99999), dość dobrze wyciszony we wnętrzu, spala pomiędzy 5,2 w lacie na trasie do 7,3 w zimie tylko na krótkich trasach. nie jest zbyt szybki ani zrywny, choć pod tym względem o niebo lepszy od 2,3 diesla. No i jest bardzo niezawodny (Silnik)
~Patryk - horizon@vp.pl
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
Za tę cenę trudno znaleźć tak wygodny i oszczędny wóz tej klasy i z tego rocznika. Super alternatywa dla Passata który wcale nie jest bezusterkowy a kosztuje 2-3 razy tyle. Mało który samochod znosi mój styl jazdy, ale ten ford mi się opiera już od roku :)
~Bartek
Sedan 1.8 TD 75KM 55kW
Oryginalny przebieg mojego silnika to ok. 400000 km. Od kapitalnego remontu w maju przejechałem 5733 km. Silnik jest fajny (mało dieslowski), cichy i dość zrywny jak na diesla. Problem z rozruchem to kwestia kompresji i dobrych komór wirowych w głowicy. Rozruszniki fordowskie wolno kręcą, więc potrzebna jest dobra kompresja. (Silnik)
~Piotr P.
Sedan 1.8 TD 75KM 55kW
Samochod jak na swoje lata bardzo dobry. Zjezdzilem nim Niemcy,Słowacje,Czechy,Bulgarie,Wlochy.Wszedzie jechal bez zajakniecia.
3,8
~NeegerNH
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
auto mi się podoba i ogólnie jest fajne, części dosyć tanie, dużo zamienników, nie wymaga ogromnych nakładów finansowych na utrzymanie auta
3,6
~Roy7515
Kombi 1.8 TD 75KM 55kW
auto ładne, ergonomiczne i pakowne (kombi), mało pali. Za delikatne. Jeśli było zadbane od samego początku, to można się nim nacieszyć, a jeśli nie, to można się trwale wyleczyć z aut marki Ford. Konstruktorzy na siłę komplikowali każdy element tego auta. Gdyby poranne odpalanie nie nastręczało tylu problemów, to pewnie nawet bym nie marudził, a tak zaczynam rozglądać się za czymś innym i na pewno nie będzie to Ford.
~Fan Forda Sierry
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
nawet nie wiem jak mam te auto skometowac, ale jeszcze jezdzi... hmm... musze sie poskarzyc na tworce tej stony, poniewaz nie moge podać swojego całkowitego przebiegu (troszke ponad 1 000 000 km)
~Morrigan
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
auto naprawde warte polecenia każdemu kto lubi większe i pojemne auta przy zachowaniu rozsądnego spalania i niskich kosztów eksploatacji