Lista ocen Ford Taunus II Sedan (16)

~Tauniak_Goral
Sedan 2.3 107KM 79kW
Auto dla fanatyka! Chcesz remontowac to licz sie z tym, ze bedziesz musial zrobic CALE AUTO zeby sie nim w pelni cieszyc. Nie ma rozwiazan polowicznych, bo zawsze cos obok wyskoczy. amochod z dusza, silnik super. Jazda i wrazenia takie, ze nie mozna za nie zaplacic karta (jakiejs tam firmy), za Taunusa jednak mozesz zaplacic;)
~Michal "Mis"
Sedan 1.3 55KM 40kW
Mialem do wyboru Taunusika albo cos w stylu AX, P106. Nie zaluje na pewno. Auto jest cudowne i kochane. Ma swoj klimat i dusze.
4,1
~artur
Sedan 1.6 72KM 53kW
to jeden z lepszych samochodow rodzinnych lat 70, prosta, funkcjonalna i sprawdzona konstrukcja, solidnie wykonana, samochod nie jest rakieta ale wolem roboczym, ktory przez dluuuugie lata wiernie realizuje swoje zadania
3,5
~santi@sfd.pl
Sedan 2.0 90KM 66kW
Auto dużo pali, ale pojemność nie pozwala palić mało, płynność jazdy bez zarzutu, silnik wprost idealnie się spisuje a jest grubo powyżej 200 000, w największym mrozie pali na bardzo dobrze, ale jest trochę toporny jak na te lata :)
~elele
Sedan 2.3 107KM 79kW
Najmniejszych zastrzeżeń do silnika. U mnie zrobił ponad 900 tys. km bez remontu. Jedyna usterka to uszkodzenie koła zębatego rozrządu. Oczywiście co jakiś czas należało wymienić aparat zapłonowy. (Silnik)
~GGNR
Sedan 2.0 90KM 66kW
jadac po pieknym dziurawym asfalcie mozna jednak sie wkur......nie jest juz tak dobrze (Układ jezdny)
~Mad mAX{jb}
Sedan 1.6 68KM 50kW
miał jakis czas temu remont po ilu nie wiem chodzi równo troche sie dławi jak zimny przy hamowaniu. Jeszcze mie musiałem przy mim grzebac a zrobiłem 9567 km. jak na 31 lat to bajka. (Silnik)
~Taunusowiec
Sedan 1.6 72KM 53kW
Taunus to auto jedyne w swoim rodzaju, jeżeli do tego jest w niebieskim kolorze tak jak mój to...heaven
3,6
~majk
Sedan 1.6 68KM 50kW
cóż mogę powiedzieć DOSKONAŁY samochód mimo małych wad
Dziennik kosztów dla Ford Taunus II Sedan
8,1
~mistapotejtos
Sedan 1.6 72KM 53kW
autko naprawde fajne i bezawaryjne jesli sie o nie dobrze zadba polecam furka dla kogos kto lubi klasyki ;) (Bezawaryjność (poważne usterki))
Ford Taunus II Sedan