Lista ocen Ford Taurus I Sedan (8) - Całokształt

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz z Wałbrzycha - princeofwales@interia.pl
Sedan 2.5 91KM 67kW
auto niesamowite - duże, wygodne, bezpieczne i ekonomiczne. Niestety większość taurusów jeżdzących po polskich drogach to swiadectwo głupoty i dziadostwa ich właścicieli. Fakt, że oryginalne części są drogie, ale niezawodne. To, że taurusy w Polsce psują się to wyłącznie wina skąpstwa ich posiadaczy. Jeżeli kogoś nie stać na oryginalne części to niech lepiej kupi malucha
~bokij@wp.pl
Sedan 2.5 91KM 67kW
Kupiłem przypadkiem, był tani. Mam wersję MT5 z ręczną skrzynią biegów. Samochó potrafi spalić nawet 25 l LPG na 100km. Przy lekkiej nodze na trasie (110-120km) rekord minimum to 7,14l. Przeciętna mojego to 9,5l LpG
~amstaf
Sedan 3.0 V6 142KM 104kW
Miałem go ponad rok i o rok za długo. Na tle czterech samochodów (bmw,lancia,merc) to największa padlina. Może lancia była porównywalna ale za to części tanie. Ludzie nie kupujcie tego chłamu !!!!!
~inwestor
Sedan 2.5 89KM 65kW
auto psulo sie caly czas do tego stopnia ze balem sie nim jezdzic, bylo duze wygodne i cale przegnite ;-) wiem ze po 3dniach nastepny wlasciciel zatarł silnik...
~arciszew@yahoo.com
Sedan 3.0 V6 142KM 104kW
Dobre auto . jedyny minus to spalanie ale da sie to przezyc. Auto chodzi swietnie
~kitt94
Sedan 3.0 V6 142KM 104kW
Jestem po prostu zakochany w tym samochodzie.
~marcin_78_
Sedan 3.0 V6 142KM 104kW
w tym wieku trudno spodziewać sie rewelacji po fordzie.
~kamil.jelski@warta.pl
Sedan 2.5 89KM 65kW