Lista ocen Ford Taurus II Sedan (24)

~michal_5000
Sedan 3.0 V6 141KM 104kW
Świetny wóz. Jedyna moja uwaga - oczekiwałbym nieco lepszych materiałów i wykończenia. Przy czym nie porównuję teraz z jakimś oplem czy dełu (bo te zostają daleko w tyle), tylko z Acurą Legend, Mazdą 929, Oldsem Aurora - czyli autami segmentu "premium".
~zywczok@wp.pl
Sedan 3.0 i V6 24V 223KM 164kW
Pominięto tu bezpieczeństwo, a właśnie dlatego mam teraz 2-go Taurusa SHO bo 1-szy uchronił mnie i żone od śmierci lub kalectwa przy czołowo-bocznej konfrontacji z TIRem+przyczepa. Odbyło się to przy 100 km/h (!!!). Wyszliśmy bez szwanku! Bardzo twarda i mocna i duża konstrukcja, a pod maską ciężko włożyć rękę - to procentuje gdy chodzi o życie. Bardzo dobre osiągi przy dużych gabarytach i relatywnie małym spalaniu oraz full wypas czynią, że...
4,1
~e.radziejewski@pata.pl
Sedan 3.2 i V6 24V 223KM 164kW
samochód jest bardzo wygodny, typowo rodzinny, fakt eksploatacja jest kosztowna ale przy tych możliwościach jakie posiada to cena która trzeba zapłacić, rujnująca sprawą są naprawy a zwłaszcza koszt sprowadzanych części jesli maja być nowe, ja staram się używać tylko takich i chyba sie to opłaca, jeśli miałbym zmieniać na inny to chyba tylko na nowszy i młodszy model taurusa.
~Michał M.
Sedan 3.0 V6 141KM 104kW
Trzeba często dodać więcej gazu przy podjazdach pod górkę.Przy spokojnej jeżdzie trochę leniwa. (Skrzynia biegów)
~Piotrekzet
Sedan 3.0 i V6 24V 223KM 164kW
Nie zamieniłbym na żadnego europejczyka. Przedtem jeździłem Tempem, też było nieźle, ale za mały. Tak naprawdę tylko Amerykanie potrafią budować samochody. Pozdrawiam posiadaczy Daewoo, życzę szczęścia
2,9
~kiju
Sedan 3.0 V6 141KM 104kW
Amerykanski zlom, nawet w szkole na ststystyce porownywalismy do japonczykow. poprostu tego nie da sie zapomniec. po kupnie Nissana Altimy niebo a ziemia, bez porownania.
~polonus
Sedan 3.2 i V6 24V 223KM 164kW
Kultura pracy na wysokim poziomie, prawie jak w samochodzi klasy wyzszej, gorzej jest jednak z elastycznoscia. Troche ociezaly, ale jak na samochod rodzinny to bardzo dobrze. Daje poczucie bezpieczenstwa i komfortu. (Silnik)
~bob76
Sedan 3.0 V6 141KM 104kW
Dla mnie doskonale, żaden europejczyk nie może po prostu się równać i koniec !
~jzsho@o2.pl
Sedan 3.2 i V6 24V 223KM 164kW
Forda Taurusa SHO kupiłem osobiście, w Kanadzie i od początku jestem jego jedynym użytkownikiem. Niesamowita dynamiczna V6 Yamahy. max. moment - 4800 max. obroty - odcina przy 7 tysiącach tysiącach I bieg do 85 km/h II bieg do 140km/h III bieg do210 km/h IV bieg do odcięcia zapłonu. Silnik 3.2 występował tylko z automatyczną skrzynią biegów. Przy ręcznej był silnik 3 litrowy a przyśpieszenie 6.9 s do 100km/h. (Silnik)
3,4
~zar23@arp.com.pl
Sedan 3.0 i V6 24V 223KM 164kW
bardzo wygodny i pojemny,a części można juz zdobyć w miarę tanio
Ford Taurus II Sedan