Lista ocen Ford Thunderbird X 4.6 i V8 208KM 153kW 1991-1997 (10)

~jrm@pf.pl
Super Birds 4.6 i V8 208KM 153kW
Za te pieniadze wyjatkowo dobry Ford do przyjemnej jazdy .Nie jest to familijne auto , choc jak by sie kto uparl moze tez pelnic taka role albowiem bagaznik ma rolniczy :-))).....trzy solidne wieprzki mozna tam wrzucic i dwa wozki dzieciece i walizki na wczasy :-)).....komfort jazdy zblizony do luksusowych modeli , dynamika jak na V8 przystalo .Auto wygodne do jazdy w miescie i w trasie...
~REMEK---biuro@euro-instal.com
Super Birds 4.6 i V8 208KM 153kW
Jest to niewątpliwie auto , które albo się kocha albo nienawidzi . Na pewno nie ma osoby , która nie obejrzy się na ulicy gdy t-bird monstrualnie mknie sobie 40 km/h delikatnie pomrukując swoim potężnym motorem , który w jednej chwili ze spokojnej limuzyny potrafi zamienić Forda w drapieżną wyścigówkę . Mnie osobiście nie zdarzyło się jeszcze aby ktoś długo próbował grać mi na nosie bo takich dlikwentów moje auto bardzo szybko sprowadza na...
~thomas1981@o2.pl
Super Birds 4.6 i V8 208KM 153kW
Takiego ciągu ze świecą szukać... ale co v8 to v8... a ta kontrola trakcji to bajka - piszczy jak opentany (Silnik)
~I.E.
Super Birds 4.6 i V8 208KM 153kW
Silnik pracuje wyśmienicie. Nie ma to jak prawdziwe amerykańskie V8. Piękny odgłos. Nie do zajechania. Zero problemów (Silnik)
~zientarski@gmail.com
Super Birds 4.6 i V8 208KM 153kW
Genialny odgłos pracy silnika na pustych wydechach. Moment od najniższych obrotów. Przyspiesze 50-100 takie same w zakresie predkosci jak 100-150. Silnik jak turbina. (Silnik)
3,8
~cavscout@poczta.onet.pl
Super Birds 4.6 i V8 208KM 153kW
Musialem wlozyc nowa skrzynie biegow, dzieki niebu ze na gwarancji. Mam 4 biegowego automata. Transmisja dziala dobrze i przezuca wtedy kiedy wymagam. (Skrzynia biegów)
~rmolga@euro-instal.com
Super Birds 4.6 i V8 208KM 153kW
ZAKOCHAŁEM SIE W AUCIE . PRAWDZIWE AMERYKAŃSKIE COUPE.NIC DODAĆ NIC UJĄĆ.NO MOŻE BY TAK JESZCZE ZE DWA CYLINDRY? ALE WIERZCIE MI ZE TE NASZE GŁUPIE LASKI BIJĄ SIĘ O MIEJSCE Z PRZODU A ŻADNA Z NICH NAWET NIE WIE DO CZEGO WSIADA.
~adams2-69@o2.pl
Super Birds 4.6 i V8 208KM 153kW
Po prostu super - wciskasz i masz , bez żadnych oporów . (Silnik)
~jeepgregor@poczta.onet.pl
Super Birds 4.6 i V8 208KM 153kW
Bardzo bardzo fajne auto potrafi mile zaskoczyc nigdy go nie sprzedam!!!
~mike
super auto