Lista ocen Ford Tourneo Connect II Grand (11) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jakurra
Grand 1.5 TDCi 120KM 88kW
W duże upały klima chodzi na najwyższych obrotach, co nieco irytuje. Choć biorąc pod uwagę przestrzeń jaką ma do schłodzenia i ilość przeszkleń (mam wersję ze szklanym dachem, można jej to wybaczyć. Za to bardzo dobrze działa w zimie ogrzewanie.
~P@blo
Grand 1.5 TDCi 120KM 88kW
Dla kierowcy i pasażera super, jednak pasażerowie środkowego rzędu narzekali czasami na chłód na wysokości kolan. W środkowym rzędzie siedzeń mam nadmuch tylko spod foteli, no i to co dociera tam z nadmuchów w desce rozdzielczej.
~Bisqp
Grand 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Klima jest wydajna auto mimo dużych rozmiarów szybko się nagrzewa w środku, przy dużym nasłonecznieniu lepiej zasłonić szklany dach bo słońce daje wtedy popalić, ale klima lubi popić paliwa.
~maciuś
Grand 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Mam wrażenie że klima mogłaby lepiej chłodzić. Z drugiej strony auto jest wielkie w środku i pewnie sa straty chłodzenia wynikające z wielkości auta.
~ardeq
Grand 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Po 60 000 km. Klima zaczyna żyć własnym życiem. ASO twierdzi że jest ok, ale ja mam problem z chłodzeniem/grzaniem.
~Paweł
Grand 1.6 Ecoboost 150KM 110kW
Klima chodzi sprawnie. Ogrzewanie jest super. po ok 1-1,5km silnik jest gorący i leci ciepełko (temp zewn 2st C)
~Stanisław
Grand 1.6 Ecoboost 150KM 110kW
Nagrzewa bardzo szybko nawet w duże mrozy. Chłodzi odpowiednio nawet przy 7 osobach.
~zackart
Grand 1.6 Duratorq TDCi 75KM 55kW
Podobnie jak skrzynia Ani źle ani szczegolnie dobrze Wystarcza
~fordowiec
Grand 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Szybko się nagrzewa dla pasażerów z przodu. Brak nawiewów na tył.
~marek
Grand 1.5 TDCi 120KM 88kW
jedyny mankament w mojej wersji to brak nawiewu na tył
Ford Tourneo Connect II Grand