Lista ocen Ford Tourneo Connect II (15) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bisqp
Grand 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW
1,5 Tdci nie jest super ekonomiczny ale też tragedii nie ma 7,5 l przy klimie w mieście i tak tragedia nie jest. W mojej ocenie podawane przez producenta wartości są dużo zaniżone o ile nie wyssane z palca. Na autobanie auto pali czasem więcej niż 8 l/100 km, no ale jest duże i ciężkie.
~Remik
Standard 1.0 Ecoboost 100KM 74kW
Jak dla mnie takie spalanie to nic. Biorąc pod uwagę, że moje drugie auto to HEMI. Ale z drugiej strony 3 cylindry, litr pojemności... 1,5 ecoboost miałby podobne wyniki "w realu", a tam jedno że i 4 cylindry i 160 KM. Więc tak sobie.
~Paweł
Grand 1.6 Ecoboost 150KM 110kW
Witam. Minimalne 9,7 to droga przez mękę. Pedał gazu muskałem, a on i tak pokazywał 20-30l/100 przy chwilowym zużyciu. Przy normalnej jeździe bez szaleństw 11l to norma Pozdrawiam
~Ford
Standard 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Tak sobie, niektóre części sa słabo dostępne często slyszalem ze jak bym mial caddy będzie cos na jutro z fordem jest roznie
~mariusz
Grand 1.5 TDCi 120KM 88kW
Spalanie z 65 000 km wynosi 7 litrów /100km. Przy prędkościach autostradowych auto spala ok 12 litów - Dużo.
~zackart
Grand 1.6 Duratorq TDCi 75KM 55kW
Ciezko mi cokolwiek o tym powiedziec Pali mało, nic sie nie zapsulo, ceny w serwisie przecietne
~maciuś
Grand 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Jadąc po autostradach do 140 km/h - 9 litrów Jaaąc w DE - 170 km/h - 12 litrów Jadąc do 70km/h - 5,5
~marek
Grand 1.5 TDCi 120KM 88kW
przy jeździe stałej na autostradzie 90 km/h można zejść poniżej 4, miasto 6.5
~Transaxle
Standard 1.6 Ecoboost 150KM 110kW
Ten motor dobrze, że wycofano - downsizing w takiej formie się nie sprawdza.
~Stanisław
Grand 1.6 Ecoboost 150KM 110kW
podstawowe serwisy i części w przystepnych cenach