Lista ocen Ford Tourneo Connect II (11) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jakurra
Grand 1.5 TDCi 120KM 88kW
Max wyposażona wersja z automatem, nawigacją i większymi felgami kosztowała mnie 99 tys. Nie jest źle. Konkurencja jest znacznie droższa, a cena przedłużanego, brzydkiego jak noc listopadowa VW Caddy, ze skrzynią DSG, dieslem i nawigacją to ponad 140 tys - bez komentarza.
~fordowiec
Grand 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Za te pieniądze nie kupi się auta z podobnym wyposażeniem. Brałem pod uwagę jeszcze Caddy w tej samej cenie ford oferował więcej. Można było też kupić gołe mondeo lub średniego focusa. Wybrałem Tourneo.
~Remik
Standard 1.0 Ecoboost 100KM 74kW
Dałem 40 tys. za 4 letnie auto z przebiegiem 55 tys. km. Rozsądna cena za mimo wszystko fajny wózek, który służy i do pracy i jako rodzinne autko.
~ardeq
Grand 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Jeśli ktoś szuka VANa i nie chce tylko przemieszczać się pomiędzy punktami A i B to auto jest dla niego. Jak ktoś szuka czegoś więcej to będzie czuć niedosyt.
~Bisqp
Grand 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW
za wersję titanium dałem 87,5 K w sumie czy to dużo nie wiem, jeżeli przeliczyć że dostaje za to duże rodzinno firmowe auto to stosunek cena jakość jest OK
~zackart
Grand 1.6 Duratorq TDCi 75KM 55kW
Swietny van porownujac z innymi, nie zamienibym na zaden inny
~Paweł
Grand 1.6 Ecoboost 150KM 110kW
Jak za tą kasę to trochę tu wieje plastikami. No ale w końcu bazą jest dostawczak.
~FOORD
Standard 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW
MYSLE ŻE ZA TE KASĘ MOŻNA LEPIEJ TRAFIĆ!
~mariusz
Grand 1.5 TDCi 120KM 88kW
W stosunku do konkurencji auto jest relatywnie tanie.
~Stanisław
Grand 1.6 Ecoboost 150KM 110kW
Zawsze mogłoby być taniej...