Oceny Ford Tourneo Courier I Mikrovan 1.0 EcoBoost 100KM 74kW 2014-2018

Ford Tourneo Courier I Mikrovan 1.0 EcoBoost 100KM 74kW 2014-2018 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Tourneo Courier I Mikrovan 1.0 EcoBoost 100KM 74kW 2014-2018

3,4
~Sebastian
Mikrovan 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Samochód posiadam od nowości, czyli za chwilę stuknie nam 6 lat. Coś już mogę o nim po tym czasie powiedzieć. W sumie przejechałem 100 tys. km. Największa wada mojego egzemplarza to skrzynia biegów. W tej chwili wjedzie do niego trzecia skrzynia. Ogólnie biegi źle się wrzuca, wsteczny lubi wyskakiwać lub zgrzytnąć. Druga słaba strona to plastiki , łatwo się rysują. Kolejne moje zastrzeżenie do tego samochodu to bardzo skręcające się nadwozie....
~Wojciech- Wrocław
Mikrovan 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Wersja Titanium. Dla zwykłego użytkownika, może to być auto idealne- gdy będzie: 1/ więcej miejsca na nogi dla kierowcy (mam 190 cm- podnoszenie wysokości fotela dramatycznie zmniejsza jeszcze tą odległość) 2/ niższe o 10 cm- mam 25 cm nad głową (!) 3/ składany fotel pasażera- jego brak ogranicza bardzo funkcjonalność tego praktycznego pojazdu. "Pudełkowe" nadwozie jest wrażliwe na wiatr i zawirowania powietrza od ruchu dużych pojazdów....
4,1
~luque1
Mikrovan 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Cena za nowe auto jest super, tak jak i jego wyposażenie. Przesiadłem się z sharana wiec miejsca mniej ale i tak daje rade. Prowadzi się dobrze. Jest wygodny. Mnóstwo schowków i półek. Bagażnik mógłbybyć 100l wiekszy. Przejechałem nim 6000 km. Poniżej dodałem spostrzeżenia i wady/niedopatrzenia które się pojawiły przez ten czas.
~Somsiad
Mikrovan 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Ogólnie auto bardzo dobre w swojej klasie i za tą cenę, niskie koszta eksploatacji, przyjazny rodzinie tzn pojemne, praktyczne, plastki łatwo utrzymać w czystości, nie rysują się i są dobrze spasowane. Do 5 gwiazdek brakuje mu mocy, lepszego wyciszenia, wygodniejszych foteli podłokietnika dla pasażera.
3,6
~Sebastian
Mikrovan 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Ogólnie auto fajne, nawet pojemne, wygodne w zajmowaniu pozycji. Całe pozytywne wrazenie o tym samochodzie psuje jakość plastików i przeciętne wykończenie wnętrza. Bardzo podatny na wiatr, słabo wyciszony, szumy z uszczelek, podwozia. Do miasta jak najbardziej polecam, ale ostatnio trochę podróżuję po 300, 400 km. i odczuwam, że nie nadaje się na dłuższe wyjazdy.
~Zadowolony
Pojemny, ładny, lekki, dynamiczny, wersja tourneo idealna dla rodziny 2+2
~Bogdan
Mikrovan 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Moim zdaniem najładniejszy obecnie dostawczak z zewnątrz jak i w środku. Jeżdżę wersją Van, uwzględniając cenę do wyposażenia trend daje 5/5
~Maciej
3,6
~Maciej
Mikrovan 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Oznaki korozji na pokrywie bagażnika, oraz wew. obrzeża prawych drzwi przód i tył. (Karoseria)
~Jarek138
Ford Tourneo Courier I Mikrovan