Lista ocen Ford Tourneo Courier (18) - Stosunek jakość/cena

~Karol Kirjaka
Mikrovan Facelifting 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Chyba najważniejsza kategoria dla tego auta: za samochód z klimatyzacją i wieloma bajerami ponad standardem, kołami zimowymi, bardzo atrakcyjnym ubezpieczeniem od wartości, gwarancją na 5 lat z możliwością wydłużenia oraz w kredycie w cenie hipotecznego przyjdzie nam zapłacić niespełna 57 tys.
~Damian
Mikrovan 1.5 TDCi 95KM 70kW
Polecam każdemu kto chce zakupić auto którym od czasu do czasu wyskoczy na wczasy ,a resztę roku spędza w mieście . Suwane drzwi sprawiają ,że nie musisz się martwić o miejsce przy wysiadaniu dzieci z tyłu. Wart zakupu.
~Czyzyk_nt
Mikrovan Facelifting 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Takie wyposażenie w takiej cenie - rewelacja. Oczywiście można tu się kłócić, że deska rozdzielcza jest całą plastikowa, że wyświetlacz kierowcy jest monochromatyczny etc - mi to nie przeszkadza.
~Aleksander
Mikrovan 1.5 TDCi 75KM 55kW
wydaje mi się że skalkulowane jak u konkurencji, może małą przewagę dają wymiany oleju co 30 tys, choć ja osobiście boję się wydłużonych przebiegów między przeglądami
~Vitalis
Mikrovan 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Jak dla mnie naprawde ok. Za 14900 ? kupilem wersje Trend plus relingii, alufelgii, przyciemniane tylne szyby, zestaw zimowy (podgrz. przednia szyba, podgrz.siedzenia ).
~Michal
Mikrovan Facelifting 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Za cenę Fiesty dostajesz auto prawdziwie rodzinne. Do tego wygodnie i w miarę oszczędne. Najlepszy z możliwych wyborów.
~Grzesiek
Mikrovan 1.5 TDCi 95KM 70kW
Moim zdaniem nie ma lepszego pod tym względem. W wersji trend mamy komplet bezpieczeństwa i parę gadżetów dla mnie ok
~Zadowolony
Mikrovan 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Mam wersję Titanium, nie jest może tania ale ma w standardzie wszystko co potrzebne. Doplacilem tylko do radia z bluetooth
~Jacek
Mikrovan 1.5 TDCi 95KM 70kW
Kupiłem auto na wyprzedaży rocznika. Moim zdaniem cena była adekwatna do oczekiwań w stosunku do samochodu.
~Ps102
Mikrovan Facelifting 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
w porównaniu np z Berlingo z 2011r jakość wykonania zawieszenia, wnętrza, karoserii jest zauważalnie lepsza
Ford Tourneo Courier