Lista ocen Ford Tourneo Custom (13)

~Tomasz Fjord
L1 2.2 TDCi 155KM 114kW
Całkiem fajne auto, choć nie byłem przekonany do tej marki, znacznie lepiej wypada jeśli chodzi o jakość wykonania w stosunku do Renault Master z 2014 roku. Dużo bajerów, bo wersja Limited z bajerami i wodotryskami. To jest wersja Transit Custom. Nawigacja nie bardzo, niby mapy tomtom ale carminat jest o niebo lub dwa lepszy, niewiele można z tym zrobić.
1,6
~Lucjan
L2 2.2 TDCi 125KM 92kW
Ostrzegam wszystkich!!!Nie kupujcie tego auta ,nawet jak widzicie jakies pozytywne opinie!!Tamci mieli po prostu duzo szczescia ale nastepni uzytkownicy ,ktorzy juz nie zamiescili swych opinii juz z pewnoscia nie!Jest to totalna porazka konstruktorow,albo jest jak puszka pandory,ktora jak raz otworzysz to koniec.Taniej wtedy oddac na zlom niz naprawiac.Lub jest to jak tania chinska zabawka czyli NIENAPRAWIALNA jednorazowka.jak masz szczescie...
4,1
~User
L2 2.2 TDCi 125KM 92kW
Dobry stosunek jakości do ceny. Niestety moje auto wyposażone jest w silnik 2.0tdci (nie ma takiej opcji wyboru w Autocentrum a w Fordzie w tym roczniku inny dostępny nie był) i filtr DPF i SCR. Przy jeździe tylko miejskiej filtr bardzo szybko się zapycha i konieczna wymiana oleju sygnalizowana przez komputer wypada co ok 5000km. Serwis odpowiada, że w instrukcji użytkownika jest napisane że co 300-600 km auto musi przejechać trasę aby...
~Przemek
L1 2.2 TDCi 125KM 92kW
Posiadam od nowości furgon 3-osobowy. Używam go jako auto osobowe i do przewożenia lekkich ładunków w firmie.
~skandal
L1 2.2 TDCi 125KM 92kW
Gdybym mial kupic to auto jeszcze raz to zdecydowanie ze 155 konnym silnikiem.
~Jarek
L1 2.2 TDCi 155KM 114kW
Mam w automacie. Skrzynia przy ruszaniu co jakis czas poszarpuje jest to tak sporadyczne że servis nie może wychwycić Błędów brak (Skrzynia biegów)
3,8
~clem
L2 2.2 TDCi 125KM 92kW
Bardzo fajnie się nim jeździ, silnik 125KM w porównaniu do Vivaro 101KM to rewelacji nie ma. Auto kupiłem jako już 2letnie i służyło w salonie jako auto pod wynajem. Trochę wydaje mi się ze każdy mu wstawiał ile fabryka dała.
~Kierowca
L2 2.2 TDCi 155KM 114kW
Auto ladne,jednak jakosc wykonczenia przecietna,skrzypiace prawe drzwi,slaby fotel kierowcy
3,8
~Szczechowiak Łukasz
L2 2.2 TDCi 125KM 92kW
Mogło by być więcej miejsca, ale to bolączka wszystkich dostawczaków (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
Dziennik kosztów dla Ford Tourneo Custom
7,8
~dumi
L2 2.2 TDCi 125KM 92kW
w porównaniu do teoretycznie słabszego vivaro mniejsza dynamika (Silnik)