Ocena kierowcy - Ford Transit Courier Van

Rob, 6 lat temu
Silnik 1.6 Duratorq TDCi 95KM 70kW
Rok produkcji 2016
Ford Transit Courier Van 1.6 Duratorq TDCi  95KM 70kW 2014-2018 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Bardzo fajnie to jeżdzi, jak osoóbowka. Nie ma się odczucia że jedziemy blaszakiem.
Bardzo fajne auto w porównaniu do konkurencji. Super prowadzenie, jakość wykonania i praktyczność.
Pierwsza wizyta w serwisie to po 30tys. pierwszy przegląd, olej, filtry itp. niecałe 1000 pln brutto w serwisie Forda. Po 35 tys. wymieniłem klocki przód niecałę 400 pln brutto.
Skrzynai jak to w aucie dostawczym, jest i działą szkoda że nie ma wersji z 6 biegami wówczas trasy byłyby przyjemniejsze.
Tutaj nie mam zastrzerzeń, pracuje cicho, po 35 tys tłuczenia po na prawde dziurawych drogach wszystkie elementy nie wykazały jeszcze zużycia.
Seryjny zestaw bluetooth, skórzana kierownica, mieszek zmiany biegów, grzane fotele i przednia szyba, elektryka lusterek i szyb, regulacja fotela kierowcy na wysokość wszystko co ma być to jest.
Klima super (wersja ze stalową przegrodą) ogrzewanie zimą też bardzo dobrze moja wersja ma jeszcze grzane fotele.
Jedyna uwaga brakuje wieszaczka na kurtkę na tylnej ścianie, mogłoby to być seryjnie montowane.
Na optymalnym poziomie. Spalanie w mieście 6,5 l/100 w trasie schodzi do 4,5. Podaję dane z tankowań (lato).
tutaj na rynku nie ma wg. mnie lepszego zestawienia jakości do ceny.
Nie wydarzyło się nic od nowości co sprawiłoby chociaż małe wnerwienie wszystko działą bez zarzutu.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 Duratorq TDCi 95KM 70kW [l/100km]

Ford Transit Courier Van