Lista ocen Ford Transit Custom (12) - Silnik

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~XaX
Furgon 2.2 TDCi 125KM 92kW
Jak na 125 KM i ilość gratów które podróżują ze mną na co dzień chodzi przyzwoicie i nawet mało pali. Chociaż przy około 3 tysiącach km zaczęło coś gwizdać pod maską przy zakresie obrotów 1800-2200, jak postał w serwisie (dosłownie stał i czekał na naprawę) 3 dni to mu przeszło, po dotarciu z serwisu do domu znowu zaczęło piszczeć. Zanim dotarłem do serwisu spieszyło mi się i na autostradzie dostał w palnik i się naprawił. Teraz słyszę żę...
~Ja
Furgon 2.2 TDCi 100KM 74kW
Turbo padło na 230 tys, rzezi coś w silniku, rano chodzi nie równo, wydaje się mi ze zaraz gdzieś się rozkraczy ale by nie bylo to pierwsze takie zdarzenie, ale karoseria ok blacha gruba a nie to co w Mercedesie papierowe falbanki Mimo wszystko gdzieś jest nie smak może jak byłby niwy bylo by inaczej
~enwar
Furgon 2.2 TDCi 125KM 92kW
Dużo pali , mało dynamiczny . Sprawdziłem go na hamowni . Producent zawyża parametry , podobnie jak ze spalaniem . Moc rzeczywista to 120,5 KM , moment 318,3 Nm . Pprzy temp -12 stopni termostat zamarza . Po przejechaniu ok 20 km silnik się gotuje , a system odcina zapłon . SUPER !
~Przedsiębiorca .
Furgon 2.2 TDCi 100KM 74kW
Auto więcej stoi w serwisach niż jeździ . Serwisy nie potrafią zdiagnozować problemów . To auto to ładny gadget. Silnik drugi i tez nie chce działać!
~niebieski17
Furgon 2.2 TDCi 155KM 114kW
155KM jak na drugie auto to wręcz wystarczające, nie potrzebuję 300 koników, wystarczy prężny silnik, który sprawnie działa.
~Motokatalog.com.pl
Furgon 2.2 TDCi 125KM 92kW
Dynamiczny, nie ma problemu z wyprzedzeniem ciężarówki czy innego dostawczaka
~Jacek
Furgon 2.2 TDCi 125KM 92kW
Zrywny, oszczędny, elastyczny, trzeba dolewać adblue
~MarC0
Furgon 2.2 TDCi 100KM 74kW
Brakuje mu kultury pracy, ale nadrabia elastycznością.
~Konrad
Elastyczny, oszczędny