Oceny Ford Transit Custom 2.2 TDCi 125KM 92kW od 2014

Ford Transit Custom 2.2 TDCi 125KM 92kW od 2014 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Transit Custom 2.2 TDCi 125KM 92kW od 2014

~Konrad
Furgon 2.2 TDCi 125KM 92kW
Witam wszystkich! Ford Transit Custom 2016 2.2. TDCI Puma. Auto zakupione w salonie we Wrocławiu, zrobiłem sam tym samochodem około 250kkm. Pozytywne zaskoczenie - tak mogę opisać swoje odczucia. Auto jeździło w bardzo częste trasy po autostradach (1600km tyg) ze stałą prędkością 120-140km/h - spalanie nie więcej niż 11-12/100 przy pełnym obciążeniu (firma budowlana). Usterki które wystąpiły: Uszkodzenie sprężarki klimatyzacji, częste usterki...
~Miki
Furgon 2.2 TDCi 125KM 92kW
Auto posiadam od nowego. Jest to mój pierwszy ford który się nie zepsuł przez 4 lata leasingu i nie skończył na lawecie. Auto dla kierowcy wygodne i bardzo przyjazne. Pozycja za kierownicą super, fotel wygodny, wszystko pod ręką. Minus tego auta to spalanie. W trasie poniżej 10 litrów nie ma co liczyć. Moje [pierwsze auto którego wymiana oleju i filtrów odbywała się co 50 tyś. km zgodnie z książką serwisową. Nie bierze oleju. Klocki i tarcze...
~savage28
Furgon 2.2 TDCi 125KM 92kW
Świetny samochód dla zwłaszcza dla kobiety! Samochód ergonomiczny, kapitalna widoczność, bardzo wygodne fotele, bardzo fajna skrzynia biegów, łatwość w prowadzeniu. Jadąc nim, czujesz się jakbys prowadził osobówkę.
~Marek
Furgon 2.2 TDCi 125KM 92kW
Nie pierwszy i nie ostatni ford, jakiego eksploatujemy. Zawsze były to najmniej uciążliwe auta i tanie w utrzymaniu. Wszystkie jeździły ponad 300000 bez poważnej awarii, oczywiście mówimy o prawdziwym przebiegu, a nie cofnietym o 200000, jak to przeważnie wygląda.
2,5
~enwar
Furgon 2.2 TDCi 125KM 92kW
Auto fajnie wygląda nic poza tym . Niedopracowane , usterkowe . Kiepskie materiały . Producent na czym mógł to oszczędzał . Parametry spalania nie zgodne z rzeczywistym spaleniem , zaniżone ok 20%. Mój egzemplarz w okresie gwarancji , był 6 razy odholowany na lawecie do serwisu , gdzie przestał 40 dni . Serwis to nie serwis tylko tumaneria , która nie potrafi nic , a wszystko to firmuje FORD POLSKA i uważa ze to klient jest głupi i wredny .
3,6
~Jacek
Furgon 2.2 TDCi 125KM 92kW
Mam 2,0 diesel automat, silnik i skrzynia super, fatalna ergonomia - za blisko i strasznie wysoko pedały gazu i hamulca, słabe światła mijania, irytujący start stop nie da się wyłączyć na stałe
Dziennik kosztów dla Ford Transit Custom 2.2 TDCi 125KM 92kW
~Piotr Kowal
Furgon 2.2 TDCi 125KM 92kW
Do tej pory bez problemów, nie licząc utraty mocy z uwagi na przegryziony przez kunę układ dolotowy powietrza.
~Motokatalog.com.pl
Furgon 2.2 TDCi 125KM 92kW
Fajny samochód do pracy, jednak widać braki w wyposażeniu
3,6
~XaX
Furgon 2.2 TDCi 125KM 92kW
Fajny wygląd, przyzwoity kokpit, dosyć wygodne. Kiepskie fabryczne audio, upierdliwe samoczynne załączanie klimatyzacji zaraz po spojrzeniu na pokrętła regulacji nawiewem.
~Marek
ok