Lista ocen Ford Transit III (16) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek Kletkiewicz piotrekkletkiewicz@onet.eu
Furgon 2.5 D 69KM 51kW
jedną z poważnych usterek które mi sie zdarzają w tym aucie jest pęknięcie uszczelki pod glowicą! już kilka razy mi się to zdarzylo w niemczech jak jechałem ze samochodami... jeszcze jedną taką poważną usterką jaką mogę wymienić jest często psucie sie rozrządu, już kilka razy wymienialem cały rozrząd w Niemczech... a i jeszcze jedna taka usterka.. często je w transitach psuje sprzęgło. no co radze uważać. może jeszcze jedna usterka... nie...
~telefon015@tlen.pl
Furgon 2.0 84KM 62kW
Samochód na chodzie, posiada dobry silnik, pali od ręki, koła bliźniaki, opony mało jeżdżone jak widać na zdjęciu, 1-raz podwyższany-przedłużany, miejsc siedzących 4, zarejestrowany na 9 osób, Kompletna instalacja gazowa, brak przeglądu, OC ważne do 05.06.2008
~prosiak102@wp.pl
Furgon 2.5 D 69KM 51kW
urywającą się linkę sprzęgła zastąpiłem linką stal . z zaciskami wyrzuciłem samonaciągacz linki i po bólu zcinał się też zawór otwierający paliwo w pompie niestety przez rok eksploatacji nic wielkiego się nie wydarzyło
~ms
Furgon 2.5 D 69KM 51kW
usterki : -pompa wody -wał napędowy 2x -podpora wału -termostat -łożyska kół przednich -gałki -ukł ham. -pompa ham. itp......... Jeszcze szybko korodująca blacha - nie do utrzymania coby nierobić i tak będzie korodować!@!!
~Krzysztof mzes250@op.pl
Furgon 2.5 90KM 66kW
To nieprawdopodobne, jeździłem masą innych samochodów, ale ten drań nie chce się popsuć (sic!!), nie liczę "pierdół" takich jak wymiana zgniłych wahaczy czy podpory/podpór wału napędowego.
~marchin 79
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
wymienilem sprzęglo, alternator, pare pierdól ale nigdy mnie nie zawiodl maszyna nie do zdarcia silnik z pod młota
~stitch40@poczta.onet.pl
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
Przez 11 lat - jedna naprawa główna skrzyni biegów, reszta to normalne naprawy eksploatacyjne wynikające ze zużycia części.
~roman_be
Furgon 2.5 D 69KM 51kW
w ciągu 4 lat (100 tys. km): 2 razy naprawa alternatora; wymienione sprzęgło, pompa wodna i pompa hamulcowa
~prosiak102@wp.pl
urwany pasek rozrządu zrobiłem w 3godz na mrozie na podwórku
~eker@poczta.fm
Furgon 2.0 84KM 62kW
Pompka paliwowa zle ulokowana i wachacze slabiutkie i most do dupy