Lista ocen Ford Transit III 2.5 D 69KM 51kW 1986-1994 (4) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek Kletkiewicz piotrekkletkiewicz@onet.eu
Furgon 2.5 D 69KM 51kW
jedną z poważnych usterek które mi sie zdarzają w tym aucie jest pęknięcie uszczelki pod glowicą! już kilka razy mi się to zdarzylo w niemczech jak jechałem ze samochodami... jeszcze jedną taką poważną usterką jaką mogę wymienić jest często psucie sie rozrządu, już kilka razy wymienialem cały rozrząd w Niemczech... a i jeszcze jedna taka usterka.. często je w transitach psuje sprzęgło. no co radze uważać. może jeszcze jedna usterka... nie...
~prosiak102@wp.pl
Furgon 2.5 D 69KM 51kW
urywającą się linkę sprzęgła zastąpiłem linką stal . z zaciskami wyrzuciłem samonaciągacz linki i po bólu zcinał się też zawór otwierający paliwo w pompie niestety przez rok eksploatacji nic wielkiego się nie wydarzyło
~ms
Furgon 2.5 D 69KM 51kW
usterki : -pompa wody -wał napędowy 2x -podpora wału -termostat -łożyska kół przednich -gałki -ukł ham. -pompa ham. itp......... Jeszcze szybko korodująca blacha - nie do utrzymania coby nierobić i tak będzie korodować!@!!
~roman_be
Furgon 2.5 D 69KM 51kW
w ciągu 4 lat (100 tys. km): 2 razy naprawa alternatora; wymienione sprzęgło, pompa wodna i pompa hamulcowa