Lista ocen Ford Transit IV 2.5 D 80KM 59kW 1994-2000 (18) - Całokształt

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
Samochód jeśli chodzi o wytrzymałość i ładowność jest bardzo wytrzymały, można ładować i tak samo jedzie bez obciążenia jak z obciążeniem. Plusem są wygodne fotele, przestrzeń kierowcy i elastyczna skrzynia, można jechać 5-biegiem 50 i w ogóle nie redukować, przy przyspieszaniu. Dobra widoczność do przodu, prosty, trwały diesel. Ogólnie samochód na trasy jest za wolny, owszem da się jechać dalej lecz ten wolnossacy diesel przy rozpedzeniu się...
~hupert@wp.pl
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
Auto kupione raz na baaardzo długo. Tylko o nie dbać. Myślałem o zmianie na coś nowszego tylko po co. Samochód naprawdę godny polecenia. Czy kupiłbym ten model jeszcze raz? Takich już nie robią. A jak będę sprzedawał tego to znaczy, że nie będę potrzebował już takiego typu auta. A mój będzie jeszcze innym służył długo.
~Karolina
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
Najlepsze auto nie tylko w swojej klasie. Mój ma już swoje lata, ale zamierzam kupić nowszego. Pomimo upływu czasu i przejechanych wielu tysięcy (przejechał wielokrotnie całą Polskę i pół Europy) trzyma się świetnie. Polecam go wszystkim!
~DARO
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
mój drugi transit 6 osobowy krótki który jeżdzi super, pierwszym przejechalem 300.000tys.bez problemówm, MOŻE NIE JEST TO WYŚCIGÓWKA ALE NA NASZE DROGI IDEALNY.GORĄCO POLECAM !!!!NA WCZASY I WYCIECZKI REWELACJA DUŻO MIEJSCA
~jacek@ab.szczecin.pl
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
Jeździł bym tym samochodem jeszcze pare lat , ale firma ford nie zna chyba takiego czegoś jak zabezpieczenie antykorozyjne.Auto nie bite , konserwowane , a rozpada się na kawałki,TRAGEDIA !!!!!! I jeszcze mówią że to normalne.
~xxx
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
trudności w zimie prz większych zaśnieżeniach trudności w ruszaniu z miejsca zuwagi na lekki tył, zamiast świecy płomieniowej w dieslu, lepszy egzamin zdały by świece żarowe,
~dj_oz
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
Jestem przykro zaskoczony . Nie kupię już żadnedo Forda. Te nowe jeszcze gorsze. Dostawczak to tylko ze stajni VW albo Mercedesa....!!!!
~zbdere@poczta.onet.pl
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
W silniku, po przejechaniu 135000 km pękł blok. odpadło skrzydełko do szpilki panewki wału. po dalszych 15 000 km rozsypał się wtryskiwacz.
~Robert
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
Auto godne polecenia każdemu przedsiębiorcy, lub rodzinie. Niezawodne, wygodne, przestrzenne.
~js842@interia.pl
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
za mięki. naped na tył to porażka w zimie ale silnik nie do zajechania tylko rdza i rdza