Lista ocen Ford Transit IV 2.5 D 80KM 59kW 1994-2000 (15) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hupert@wp.pl
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
Padają końcówki drążków kierowniczych, co 30-40 tyś ale może to wina warszawskich \"równych\" ulic. Kiepskie też są krzyżaki w wale napędowym Poza tym mechanicznie kompletnie NIC. A blacha to co innego... Przechodząc obok słychać rdzę. Niestety co 2-3 lata solidny remoncik zaprawkowo blacharski.
~Robert
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
Wsiadam i jeżdżę i nigdzie się nie zatrzymuję z powodu usterek. Zdarza się nie świecąca lampka podświetlenia tablicy. Przy słabym akumulatorze problem z zapalaniem w niskich temperaturach bardzo przydatny SAMOSTART
~tranzioch
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
psuje sie w dupe kopany... ostatnio ulewa była a mnie wycieraczki w pół szyby stanęły i ani w jedną ani w drugą, plastiki skrzypią i trzeszczą jakbym zgniatał puszke... a ich jakoś jest porówalna do pudełka tic taców...
~Paweł
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
co chwile coś nawala, ale to nie nowy samochód. ostatnio zrobiłem 60000 km bez rzadnej poważnej awarii,aż wkońcu nawalił alternator, hamulce (Tłoczki),pompa serwa, elektryka (światła) no i podpora wału pędnego
~Wojtek
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
Korozja, korozja i jeszcze raz korozja! Tylko beczja stalowa na wodę w moim ogrodzie szybciej koroduje. Ta korozja powoduje że muszę się rozstać z transitem.
~bodek
nie postawił mie jeszcze na drodze a zrobiłem nim ostatnie 500tys km
~Żmija
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
przez trzy latka tylko części eksplatacyjne, poza tym nic. BRAWO!!!!
~Lilo
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
jak do tej pory nic mi sie nie zepsuło ( a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo )
~Kamil
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
Zapiekające się hamulce, lecące drążki kierownicze

Usterki Ford Transit IV

Ford Transit IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Traks
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
Obyło sie bez żadnych niespodzianek