Lista ocen Ford Transit V (58) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kurek
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Wiec denerwuje mnie ten ford,to moj drugi,mialem mondeo ktore kupilem jako 2 letnie i tez usterki....ale transita mam 2 lata,zrobilem zaledwie 20tys km i:alternator-szczotki i regulator,waz do chlodnicy,lozyska przednie,vacum pompa i teraz zaczyna pompa wspomagania ciec oraz niestety chyba sprzeglo niebawem....az sie boje...zamierzam zamienic szybko na innego vana.
~benwal1@o2.pl
Furgon 2.4 TD 116KM 85kW
do 200tys wymieniono badż naprawiano:tarcze hamulcowe,alternator,rozrusznik,swiece żarowe,podkładki dystansowe w półosiach,uszczelnianie półosi(zimmering),siłownik sprzegła,felga(pękła),jakieś końcówki drażków,Aha jak juz ktos pisał-oswietlenie tablicy rej,jak nie pukniesz to nie swieci(żle osadzone zarówki w gniazdach-wada fabryczna moim zdaniem.
~Użytkownik niezadowolony
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Brak światełka w schowku, światło na pace też żadna rewelacja , Jedyni oświetlenie zewnętrzne czyli światła mijania ( po wymianie żarówek na 110 Watt ) i halogeny to naprawdę dają a na długich to widocznośc prawie jak w dzień. Ostatnio drzwi zaczęły się tłuc.
~kuczis
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
nic czego ktoś wcześniej się nie tyknie działa... i działa..., mam 2 transity przejechane po 350000km i usterki się nie zdarzają , jedynie częsci eksploatacyjne typu łozyska, gumy na stabilizatorze noi klocki + tarcze. ogólnie doskonale
~Marcin
Furgon 2.4 TD 125KM 92kW
Oprócz materiałów eksploatacyjnych (paski, klocki, oleje, filtry, płyny itp.) oraz typowych elementów (mówię głównie o zawieszeniu j.w.) żadnych poważniejszych usterek. Narzekać można jedynie na obsługę serwisów - brak fachowości.
~Michał
Furgon 2.4 TD 125KM 92kW
pare pierdół,raz akcja serwisowa bo auto groziło samozaplonem,pękniety amortyzator,ciagle scierajacy sie jeden klocek i nie wiem dlaczego,uklad kierowniczy,jeszcze cos było,ale nie pamietam
~Użytkownik
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Niestety: awaria skrzyni biegów-4000zł, zepsucie p.wtryskowej przez serwis Forda w N. Sączu -1800zl() chcieli buce 14000 zł za nową - ch...je., wymiana koła dwumasowego na silniku - 4000zł. Takie życie.
~Adi
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Papy wtryskowe padają w tych modelach moja była już na wyczerpaniu najgorzej było w zimie po odpaleniu silnika strasznie kopcił an biało po przejechaniu 2km. już było ok.
~Maślana
Furgon 2.0 TD 80KM 59kW
Klamki bocznych drzwi przesuwnych oraz tylnych to porażka na całej linii, centralny zamek w drzwiach przesuwnych psuje się non stop, nieszczelności zgrzewów blach, korozja

Usterki Ford Transit V

Ford Transit V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Obrabiające się kluczyki, trzeba dorobic sobie kluczyk osobny do zamków a fabrycznych używac tylko do odpalania. Rdzewieją wszelkie otarcia, zamki i miechanizmy narażone na brud.