Lista ocen Ford Transit V (41) - Ergonomia

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Visual
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Ergonomia jak w autobusie, a najfajniejsza jest SYGNALIZACJA WłąCZONYCH śWIATEł - CO ZA DEBIL WYMYśLIł żE SYGNALIZUJE ONA WłąCZENIE NAWET GDY PRACUJE SILNIK!!!! WYOBRAźCIE SOBIE TERAZ BUSA KTóRY WOZI LUDZI JEDZIE 5 MINUT I ZATRZYMUJE SIę NA 3 MINUTY I ZABIERA LUDZI A CZAS TEN UPRZYJEMNIA MU GłOśNE PIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII Z DESKI ROZDZIELCZEJ. SERWIS MóWI żE TO JEST NORMALNE I KIEROWCA POWINIEN SOBIE ZATYCZKI DO USZU WłOżYć,
~pirat1001@wp.pl
Furgon 2.0 TD 125KM 92kW
zasmucił mnie zle umiejscowiony uchwyt na napoje w środkowej konsoli. we wcześniejszych modelach można było sobie sprawnie nagrzać kubek picia :). szkoda że nie ma też lusterek w osłonkach p.słonecznych. jak się o to spytałem u dealera to odpowiedziano mi że to jest samochód do pracy . przydałaby sie też regulacja wysokości podłokietnika, żeby przejść do drugich drzwi to mała gimnastyka(dzwignia zmiany biegów w podłodze)
~kkk
Furgon 2.4 TD 125KM 92kW
wszystko w zasadzie pod ręką bo rzeczy do wciskania lub kręcenia jest b. mało.Trudno więc żeby gdzieś je schowali. Tragiczne fotele-mam wiecznie bolący kręgosłup. Pasażer płacze po godzinie jazdy! Konieczna wymiana na inne(ale nie jest to zbyt proste) Plastiki to taniocha i tandeta,pasowanie elementów poniżej krytyki
~Mistrz kierownicy
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Nie ma tragedii jak dla mnie, denerwuje mnie centralny zamek (zamykanie i otwieranie drzwi bocznych i tylnych - a w zasadzie samo otwieranie - tylko z kluczyka a boczne tylko od wewnątrz) Bezsensowna jest dźwinia zmiany biegów - jak w autobusie za komuny wystaje kawał brzydkiego drąga z podłogi.
~Gdańszczanin
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Wszystko pod ręką. Dużo schowków. Wnętrze jest funkcjonalne. Tablica rozdzielcza ma duże czytelne wskaźniki podświetlone w zielonym relaksującym kolorze. Minusy to montowanie/demontowanie foteli drugiego rzędu - bardzo malo miejsca wspornikami, żeby włożyć klucz i dokręcić śroby do podłogi.
~Adam
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Jestem wysoki (182 cm) i siedzenie na najniższym poziomie, a i tak kierownica jest za blisko nóg.Jak siedzę wyprostowany to odległość najdalej oddalonej części kierownicy jest na styk.Jak się wygodniej oprę to nie "starcza " rąk.Brakuje regulacji położenia kierownicy.
~benwal1@o2.pl
Furgon 2.4 TD 116KM 85kW
nie mam zdania.wcześniej jeżdziłem renault master i wyniki sondażu mówią same za siebie.tam miałem mniej awari a jesli już to wszystko pózniej wystepowało.zresztą do mometu sprzedaży tj450tys żadnej poważnej pow 1tys zł.
~Emichael
Furgon 2.2 D 70KM 51kW
Nie jest źle. Ale jeżdząc kilkoma samochodami różnych marek do tego najtrudniej się "szybko przestawić". Polecam bogatszą wersję (trudno ustawić prawe lusterko bez elektryki i uchylić prawą szybę, np.pytając o drogę.
~Tomek
Furgon 2.2 D 70KM 51kW
mozna powiedziec ze prawie wszystko jest na swoim miejscu ale w moim tranzicie ktury mam jest podwujna klima bo jest 9osobowy i regulacia tylnom klimom jest na podsufitce niejest zawygodna
~Michał
Furgon 2.4 TD 125KM 92kW
duzo miesjca,duzo schowków,ale straaaasznie niewygodne siedzenie.na dodatek ma mnóstwo opcji regulacji,ale to nic nie daje.po prostu MASAKRA