Lista ocen Ford Transit V (54) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MARCIN Z WROCŁAWIA
Furgon 2.0 TD 125KM 92kW
Pomyślisz po moich komentarzach dlaczego ? Odpowiem tak: używane egzemplarze są z jakiegoś powodu sprzedawane. Przecież rynek nie działa na zasadzie charytatywnej. Skoro nowy - 90.000 / a 3 letni 35.000 to coś musi być na rzeczy. I jest. Ja nigdy nie powiem, że to zły samochód, bo jest bardzo dobry. Ale w używanym, kupionym po firmie wchodzimy w poważną operację: dwumas + sprzegło + roliki + napinacze + przewody + korozja wszechobecna (...
~kuczis
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
poważne usterki ? zdarzyły mi się dwie jedna przy 35 tysiącach ... łożysko na pompie walneło (stwierdzono w serwisie)wada fabryczna) i druga ostatnio - autko nagle zgasło i koniec > problem? brak komunikacji pomiędzy pompą a komputerem ogólnie przerwa na jakimś kabelku w kostce. i to by było tyle z usterek które unieruchomiły moje autka w trasie
~boruta
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
wymienione 2 pompy wtryskowe,łozysko przód 2xtarcze,szczęki,końcówki drążków,gumy wachaczy,przeguby wachacza prawa strona 2x,wtryskiwacze ale po wymianie odzyskał wigor,koło pasowe napędu alternatora a do tego zardzewiał na przodzie dachu i do wymiany mam obie piasty kół tylnych .ale czy inne sie nie psują?
~Stępień Krzystof
Furgon 2.4 TD 125KM 92kW
Totalny brak hamulców z tyłu fabrycznie pompa wtryskowa 2 razy już padła, blachy jak papier najmniejsza gałąź robi wgniecenia farba jak klejowa z pokoju wynosi się ją po oparciu na plecach , wysiada wszystko a rubryka jest za mała Reakcja Przedstawicieli Forda żadna nie odpowiadają na pisma
~fpuh@poczta.o2.pl
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Samochód niesamowicie awaryjny - przednie zawieszenie, centralny zamek, układ kierowniczy, turbosprężarka (siadła na trasie po 90000km), korozja całego nadwozia, pęknięcia na połączeniach elementów bocznych, fatalny montaż (fabryczny?) przednich elementów nadwozia
~hellmut1@wp.pl
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Po 3000km coś walnęło w silniku... Poszedł do serwisu i stał tam 6 tygodni.Po wielu nieudanych próbach naprawy wymienili CAŁY silnik na nowy(dla ciekawskich koszt ok. 37 000 zł) Uwaga na OMC Motors. Trzeba MOCNO kłocić się o auto zastępcze i wtedy ściągną.
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Serwis uszkodził pompe wtryskową - koszt 14 000 zł (kupiłem na szrocie za 700zł ale silnik już nie ten), wymiana sprzęgła dwumasowego - 4000 zł, naprawa skrzyni biegów 4000 zł, skrzynia dalej odwala kitę zatem spieprzyli robotę.
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
~marcin
Furgon 2.0 TD 80KM 59kW
nie było żadnych usterek, podstawa to dobry serwisant czy to w salonie czy w prywatnym warsztacie, jade na wymiane oleju i filtrów to mówie żeby przejżeli wszystkie podzespoły i zawsze jest dobrze

Usterki Ford Transit V

Ford Transit V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~dampsik@poczta.onet.pl
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
nic powaznego. przez przejechane 60tyś. km raz wymienilem lozysko podpory półosi (300zł) i czujnik cisnienia oleju za 25zł. a poza tym tylko olej i filtry (co 25tyś. km) i klocki przy 120tyś km