Lista ocen Ford Transit V (56) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marcin
Furgon 2.0 TD 80KM 59kW
nagrzewa się bardzo szybko, ale wczasie sporych mrozów silnik jest ciągle niedogrzany radze kupić zastawkę na pół kratki wlotu powietrza wtedy jest super, z chłodzeniem jest godzej w lato szyby w dół inaczej lipa. Najgorsze jest parowanie szyb na postoju, a jeszcze jak pada to już całkiem d..a, nie pomaga wymiana filtra pyłkowego poprostu tak jest głupio zrobiony.
~benwal1@o2.pl
Furgon 2.4 TD 116KM 85kW
kiedyś myslałem ze master jest ciasny,teraz zrozumiałem ze może być gorzej.jak długo jade to nie wiem co zrobić z lewa noga.pewnie ford przewidział ten samochód dla osób tylko z prawą noga.pozycja za kierownica ni to w osobowym ni w ciezarowym,az zyły bola w łokciach po długiej jeżdzie.plus to otwierana konsola na kubki z napojami.
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
To jest dostawczak, o dużych wygodach nie rozmawiamy. Wsiadanie do kabiny jak do Renówy magnum. Fotele niezłe na średnio długie trasy. P_rtzestrzeń ładunkowa dobra. Felerem Forda są mimentalnie urywajace się klamki i linki z tyłu na drzwiach.
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
~Gdańszczanin
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Z przodu jak się jedzie w dwie osoby jest dużo miejsca. Nogom troszkę przeszkadzają nadkola. Środkowy pasażer koliduje z długim drążkiem zmiany biegów umieszczonym w podłodze a nie np w kokpicie. Z tyłu rewelacja. Na szerokość i wyskokość bez zastrzeżeń.
~Bartek
Furgon 2.4 TD 125KM 92kW
Mój jest bez ściany grodziowej na 5 osób. Miejsca od groma, bardzo wygodne obszerne fotele. Mnóstwo schowków na napoje i podręczne rzeczy (jeździłem iveco i sprinterem i nie miałem gdzie tel. położyć)
~pirat1001@wp.pl
Furgon 2.0 TD 125KM 92kW
kierowca ma miejsca odpowiednio, przy podwójnym siedzeniu to podróż tylko z jedną osobą(ciężka zmiana biegów), jak się rozłoży podstawkę pod napoje to dla środkowej osoby b.miejsca na nogi
~Corsair
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Ford w wersji Westfalia. Trzy obrotowe fotele + tylna rozkładana kanapa tworzy wygodne łóżko dla trzech osób. Całość przesuwana na szynach. Jak na rodzinny samochód - morze możliwości.
~Miro.
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Ogrzewanie ok.Jedyna bolaczka to to ze podczas odparowywania przedniej szyby wlacza sia automatycznie klima.Podczas dlugiej jazdy w deszczu moze to byc meczace.

Usterki Ford Transit V

Ford Transit V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Visual
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Dzieki drągalowi zmiany biegów o skokach znanych z ikarusów i uchwytowi na napoje na środkowym miejscu można posadzić co najwyżej dziecko.