Lista ocen Ford Transit V 2.4 TD 125KM 92kW 2000-2006 (19) - Całokształt

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kkk
Furgon 2.4 TD 125KM 92kW
Nie nadaje się w trasy-nie zapewnia minimalnego nawet komfortu.Mój jest ponadto trochę lewy z powodu usterek, których serwis na pewno nie naprawi w ramach gwarancji.Autoryz. serwisy usuwają tylko (z różnym skutkiem) ewidentne wady, np. coś się ułamało albo przestało działać. Jeżeli silnik bierze olej, haczą biegi, woda cieknie na silnik gdy pada, fabrycznie wadliwa geometria przedniej osi(ścinanie opon) - mogę jeszcze wymieniać - serwis nie...
~sskrzypekss@gmail.com
Furgon 2.4 TD 125KM 92kW
Ogromna przestrzeń ładunkowa. coś około 12metrow szesciennych. Moja wersja(biźniaki + wzmocniona rama) bez problemu ciagnie 4 tony ładunku. wiecej nie ładowałem. Dopuszczalne dla tego auta jest 3500kg ładunku. na długie trasy to meka ogromna. fotele niewygodne, plastiki trzeszczą,a na dziurach tłucze jak diabli, optymalna predkośc na trasie 90 km/h z powodu krotkiej skrzyni. Jezeli macie okazje kupic ze skrzynią 6-biegową to warto dopłacić
~robert73
Furgon 2.4 TD 125KM 92kW
doskonały może być tylko nowy i to też nie każdy.Ogólnie jestem zadowolony wcześniej miałem lt28 krótki niski tdi rdza po zimie była wszędzie co chwila wycieki i wieczny problem z turbo.Transitem jeździ się przyjemnie jest bardziej do ręki.Lubi obciążenie min 500kg nie podskakuje na dziurach nie trzepie go wiadomo tylni napęd podwójne resory koła16.
~jamrutek
Furgon 2.4 TD 125KM 92kW
jeżdżę nim 11 lat, przyjemnie się go prowadzi, silnik nie do zajechania, przy tym przebiegu nie bierze oleju, nie robiona turbina ani wtryski, oryginalne amortyzatory i sworznie, niestety zaczynają gnić progi i podłoga kabiny
~marcin
Furgon 2.4 TD 125KM 92kW
Nowy Ford Transit jest doskonałym autem dostawczym dostepnym w wielu wersiach. Jest ekonomiczny wygodny i bezpieczny miejmy tylko nadzieje ze będzie lepiej zabezpieczonyod poprzednika antykorozyjnie.
~Grzegorz Werner
Furgon 2.4 TD 125KM 92kW
SUPER !!! Samochód jaki posiadam to Transit 2,4 TD 125 KM. 9 osobowy super się sprawuje przejechałem nim ponad 200 tyś i spędziłem wiele godzin. Polecam Wszystkim.
~adam1027@wp.pl
Furgon 2.4 TD 125KM 92kW
Nigdy nikomu nie polecę kupna Transita. Jak czytam niektóre komentarze, że ich Transity są OK, to aż chce mojego porąbać siekierą. I naprawde nie przesadzam.
~Piotrek Szek
Furgon 2.4 TD 125KM 92kW
Dla mnie to autko jest OK :) Jeżdżę nim naprawdę dużo, mało pali, jest bardzo wygodne :) Ma ładną sylwetkę i jest zwinne ;] Zagłówki mięciutkie jak poduszki :D
~Robert
Furgon 2.4 TD 125KM 92kW
Nie jest źle, z tego co wiem, właściciele innych aut mają gorzej. Nie ma aut niezniszczalnych, ale transity to najmniejsze zło i szczerze polecam. Zapytaj kogoś kto ma Sprintera
~monimir
Furgon 2.4 TD 125KM 92kW
DUŻO MIEJSCA NA TOWAR,SIŁA NIESAMOWITA,SAMOCHODY OSOBOWE POŁYKA NA STARCIE,WYPRZEDZAM SZYBCIEJ NIŻ OSOBOWE ,KTORE PLĄCZAMI SIĘ POD KOŁAMI