Lista ocen Ford Transit VI Kombi MWB (8) - Całokształt

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jerzy Kaczmarski
Kombi MWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
całokształ bardzo dobry, ceny części są bardzo tanie w porównaniu do francuzów, silnik bezawaryjny najlepszy jest 11o konny 2.2 tdci, nie jest wyżyłowany jest trwały, wytrzymały- czyli taki roboczy wół tak jak i powinno być, wytrzymują naprawdę wiele kilometrów, słabe strony to oczywiście słabej jakości plastiki ( kierownica się zużywa moment - najlepiej sobie obszyć skórą i po problemie, plastikowa podkładka podłogi też przeciera się...
~Kolejny zadowolony posiadacz transitów
Kombi MWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Transit przyćmiewa inne busy. Spalanie jest przeciętne tzn. pali tyle ile inne do 10l. Koszt serwisu mniejszy niż u innych. Mam obecnie 25 busów we firmie. Użytkowałem: Ducato, Mastera, Sprintera i Craftera. Boxer i Jumper to ta sama mechanika co Transit. Jak do tej pory koszty eksploatacji Transita są najniższe od wymienionych. Jeździ i nie stoi. Usterki w porównaniu do innych dużo mniejsze! Mam porównanie bo robimy busami nawet do 150.000 km...
~Lechu
Kombi MWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
jestem z niego zadowolony, i to nawet bardzo, tani w utrzymaniu i jest bezawaryjny, troche plastiki kiepskie ale mechanika silnik elektryka bez zarzutu , polecam auto każdemu kto myśli o zakupie na pewno nie bedzie sprawiał kłopotów, jazda , jazda, i jeszcze raz jazda - silnik trwały i zawieszenie bardzo dobre
~bartekmanu
Kombi MWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Jeden z niewielu busów w którym jest wygoda podróżowania. Dużo schowków, miejsca jak i świetna widoczność z fotelu kierowcy. Przy 350 tyś wymiana sprzęgła i dwumasy. Brak awarii przez cały okres użytkowania. W swojej klasie myślę najlepszy wybór.
~Sylwestr
Kombi MWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
bardzo dobre solidne auto , polecam każdemu kto chce długo jeździć i bez awaryjnie, zawieszenie bardzo trwałe, silnik ma dobre opinie , tanie części zamienne , jest ich dużo , klocki hamulcowe są też tanie, spalanie w normie.
~nieszczęsny użytkownik
Kombi MWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
wszystkim odradzam serwisy FORDA. przetestowałem z konieczności już kilka i wszędzie tuman na tumanie. Szerokim łukiem radzę omijać autoryzowaną stację obsługi w Radomiu.
~Dymek
Kombi MWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
bardzo dobre solidne wytrzymałe trwałe auto, jezdzi bez problemów prawdziwy dostawczak i osobówka w jednym. jestem z niego bardzo zadowolony
~Firma \"INLAM\" z Łodzi
Kombi MWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Samochód beznadziejny, który kupiłem dwa razy - po raz pierwszy i ostatni.
Ford Transit VI Kombi MWB