Lista ocen Ford Transit VI (26) - Ergonomia

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Stachu
Van LWB 2.4 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Jedyne co mi w tej kwestii przeszkadza to dość daleko odsunięte pokrętła regulacji nawiewów. Trzeba się nieco wychylić by przełączyć na inne ustawienie. Dodatkowo denerwuje mnie, że zawsze przy ustaieniu nawiewu na szybę włącza się klima i trzeba cofnąć pokrętło o jedno oczko by się nie włączała. Z jednej strony praktyczne rozwiązanie, ale mnie denerwuje ;) A i właśnie! Brakuje mi porządnego uchwytu na kubek, z którego ten nie wypadnie.
~zajc3w
Van SWB 2.2 Duratorq TDCi 85KM 63kW
kabina projektowana dla kierowców poniżej 170. w firmie na 5 kierowców najbardziej chwalą sobie ergonomie dwaj najniżsi, 152 i 164 cm wzrostu, ja mam 192 i klne na ten złom codziennie. Ani nie ma ma miejsca dla lewej nogi, żeby ją rozprostować trochę na autostradzie, ani nie ma regulacji kolumny kierowniczej, więc kierownice mam między nogami i muszę się do niej schylać. Spróbujcie tak jeździć8 godzin....
~johndoe
Van SWB 2.2 Duratorq TDCi 85KM 63kW
Jazda dość przyjemna (o ile nie ma problemów z silnikiem). W trakcie postoju przydatny stolik na jedzenie, sporo schowków. Przydałby się mały schowek jak w starszym transicie tuś nad radiem na pilota od bramy wjazdowej. Nie mam pojęcia po co zrobili schowek na bilety (jak bilet tam wpadnie to i tak się go nie wyciągnie).
~smok_waw
Van LWB 2.4 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Wersja Trend - nie ma się do czego przyczepić poza jednym wyjątkiem: brak lampki ostrzegawczej o zaciągniętym ręcznym (z tego co słyszałem, w nowszych modelach taka lampka już jest). Fotele wygodne nawet do długiej jazdy, możliwość znalezienia komfortowej pozycji nawet przez osoby o wzroście ok. 185 cm.
~KO33
Van LWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Fotele z za krótkim siedziskiem, dla mnie podłoga zdbyt nisko polozona. Przeszkadza nadkole kola, w wiekszosci dostawczakow nie ma tego problemu. auto przypomina troche niskopodłogowy autobus, jezeli ktos duzo wsiada i wysiada to moze i jest dobre. Duzy plus za schowki, jest ich sporo.
~cubici
Van SWB 2.2 TDCi 110KM 81kW
Nowa wersja wnętrza po 2006 roku jest naprawdę przemyślana. Mnóstwo schowków i dodatków. Świetna pozycja za kierownicą (wygodny fotel i gałka zmiany biegów). Dobre materiały użyte we wnętrzu, szczególnie w porównaniu z francuskimi i niektórymi niemieckimi autami.
~Firma \"INLAM\" z Łodzi
Kombi MWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Ergonomia bardzo przeciętna. Beznadziejne rozwiązanie rozmieszczenia pedałów kierowcy, gdyż nie ma gdzie odstawić lewej nogi ze sprzęgła. Bezpośredni obok sterczy nadkole, więc jedyne miejsce na nogę jest pod pedałem sprzęgła.
~lobooz
Van SWB 2.2 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Najbogatsza wersja: masa udanych schowków, wszystko pod ręką. Pełne wyposażenie. Z tempomatu można jednak w kurierce zrezygnować. Na długich dystansach niektórym się może przydać.
~Lisuu
Podwozie z przedłużoną ramą 2.4 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Wygodna pozycja za kierownicą, sporo schowków i ciekawych uchwytów na kubki butelki itp. Ogólnie wszystko pod ręką, nie trzeba się odrywać od oparcia.
Dziennik kosztów dla Ford Transit VI
10,8
~BG
Van SWB 2.2 Duratorq TDCi 85KM 63kW
Ilość schowków i miejsc na dokumenty wystarczająca. 2 gniazda 12V.