Lista ocen Ford Transit VI (23) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Firma \"INLAM\" z Łodzi
Kombi MWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Zapłaciłem grubo ponad 100000 zł. za samochód przeznaczony do eksploatacji w klimacie tropikalnym (klimatyzacje dziaają super), oraz nie do przewozu ludzi a raczej ziemniaków. Podejście Ford Polska do klienta beznadziejne. Generalnie gorąco odradzam.
~Kondziu
Van SWB 2.2 TDCi 110KM 81kW
miałem zniżke w fordzie 25% i myśle że za auto z pełnym wyposażeniem skórą klimą tempomatem itp itd cena 63tys netto to świetna cena jak za to auto. Zamierzam kupić niedługo drugi taki sam model
~smok_waw
Van LWB 2.4 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Samochód używany z 2006 roku w bdb stanie można kupić już za niewiele więcej niż 30 tys PLN. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny (zakładając że nie kupi się szrota od handlarza).
~Stachu
Van LWB 2.4 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Transitów (w wersji Jumbo jak mój) jest niewiele, a jak są to drogie - z czegoś to wynika. Generalnie auto wszechstronne, ładne i dobrze zaprojektowane b
~Buncol
Van SWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Przed dokonaniem zakupu skorzystalem z jazdy probnej Vito i Trafic. Wybralem Forda bo byl najtanszy, a jakosciowo nie odstaje od konkurencji.
~bart
Van SWB 2.2 TDCi 110KM 81kW
Nie jest najtańszą propozycją na rynku, nie jet tez najlepszą . Typowy przeciętniak. Na trasy należy pomyslec o aucie z 6 biegowa skrzynią.
~Andrzej W. Jabłoński
Van SWB 2.2 TDCi 110KM 81kW
myślę że nie ma źle, na pewno auto warte uwagi to mogę zagwarantować bo sam nim jeżdżę na co dzień
~johndoe
Van SWB 2.2 Duratorq TDCi 85KM 63kW
Ceny nie znam, bo jest to auto firmowe a ja jestem tylko użytkownikiem, więc oceniam jego jakość.
~cubici
Van SWB 2.2 TDCi 110KM 81kW
Cena adekwatna do jakości. Poszukaj auta z pewnych rąk - czytaj droższego a na pewno będziesz zadowolony.
~bartekmanu
Van MWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Według mnie to najlepszy stosunek jakości do ceny w tej klasie