Lista ocen Ford Transit VI (5)

~Stachu
Van LWB 2.4 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Niemal idealny wszechstronny „dostawczak”. Jest komfort, dynamika, i ładowność (kilogramy i przestrzeń ładunkowa. Ponadto jest zwrotny, dynamiczny i niezawodny (póki co ;) )
4,1
~smok_waw
Van LWB 2.4 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Bardzo przyjemny samochód, z silnikiem 2.4 140 KM i skrzynią 6 daje komfort jazdy zdecydowanie większy niż typowe dostawczaki (np. Iveco Daily).
~Lisuu
Podwozie z przedłużoną ramą 2.4 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Całokształt dużo lepiej wypada niż sprinter i daily o podobnych przebiegach. Bardzo wytrzymałe zawieszenie, dobry silnik.
2,5
~Jacek
Podwozie z podwójną kabiną MWB 2.4 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Nigdy więcej, stosujemy te samochody do serwisowania naszych produktów w całej Polsce. Posiadaliśmy trzy egzemplarze z różnych roczników. Najlepiej i najdłużej u nas wytrzymał model z 2001 roku najstarszy, do dziś nim jeździmy, najkrócej mieliśmy ostatni model. Model z 2006 roku zaczął rdzewieć po pół roku posiadania (samochody kupowaliśmy zawsze nowe). Dużo małych usterek w ostatnich modelach ten sam problem: pada silnik. Samochody były... (Silnik)
~king393@wp.pl
Podwozie z przedłużoną ramą 2.4 Duratorq TDCi 140KM 103kW
przednie zawieszenie nie do ustawienia ścina opony od wewnątrz , tył stanowczo za miękki trzeba dokładać poduchy (Układ jezdny)