Lista ocen Ford Transit VII (14) - Całokształt

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cubici
Furgon 2.2 TDCi 125KM 92kW
Z przykrością stwierdzam, że auto jest gorsze od poprzednika. Jestem fanem Transitów jeśli chodzi o auta użytkowe dlatego z niecierpliwością czekałem na moment kiedy zasiądę za kierownicą. No i jak się okazało bardzo się rozczarowałem. Silnik na zimno chodzi jakoś dziwnie. Jak się rozgrzeje jest lepiej. Auto strasznie wpada w "buczenie" przy niskich obrotach czego nie było w poprzedniku. Przy wyciśnięciu pedału przyspieszenia silnik sam dodaje...
~Rob
Furgon 2.2 TDCi 125KM 92kW
Dodaję ocenę, bo wybierając samochód ciężko mi było znaleźć coś o fordzie. Na drogach królują ducato, transitów jest mało i zastanawiałem się dlaczego, skoro cenowo bardzo podobnie a nawet ford lekko droższy. Ford zwrócił na siebie uwagę bo jest inny, mnie osobiście się podoba a znalazłem opinię że wnętrze jest ok. Do rzeczy... zakochałem się w tym samochodzie. Jest bardzo wygodny. Kierownica zgrabna od fordowskich osobówek, tempomat to...
~Marek
Furgon 2.2 TDCi 125KM 92kW
Jestem bardzo zadowolony dla mnie to auto to wół roboczy często prześladowanie ok 1,5t i żadnych problemów trasa głównie miasto spalanie 8,6-9,2 nie rozumiem większości komentarzy czy to są wasze auta czy firmowe?
~Przypał
Furgon 2.2 TDCi 125KM 92kW
Mamy z bratem 3 samochody 2 ducato i kupilśmy Forda transita 2017 za 140 tyś zł boże kochany oby jak najmniej takich pomysłek auto nie jedzie jest głośne a co najgorszę mamy na każdy busie ten sam zestaw drabin n Ducato są na dachu od 5 lat i nic sie nie dzieje w Fordzie SPADŁY PO PRZEJECHANIU 200 km dziura w dachu same kłopoty NIE POLECAM
~Eryk
Furgon 2.2 TDCi 155KM 114kW
Samochód bardzo fajny, dobre wyciszenie, bardzo duża liczba schowków. Fajne spalanie jak na takie gabaryty, Fiat ten mniejszy mi palił 9 litrów a tym udało mi się zejść do 6.5 litra - a jest dwa razy większy. Wszędzie tylko te same dostawczaki - ducato itp. Tym mamy szansę się wyróżnić.
~gas
Furgon 2.2 TDCi 125KM 92kW
Nie kupujcie tego badziewia.4xlaweta.przy 97kkm nowy silnik.slaba dynamika. ciągłe usterki powodują tryb awaryjny i jazdę z ograniczoną mocą.przy poprzedniku wypada słabo.wspolczucia nieszczęśnikowi który kupi auto z przebiegiem ok 200kkm. w nadziei że mało uzywany
~lukaszch3
Furgon 2.2 TDCi 100KM 74kW
Auto używane w kurierce, miasto cały czas. Wygodny, cichy, wyróżniający sie wśród dostawczakow ze wzgledu na swoj ryjek i wyprofilowane tylne drzwi. Nigdy jeszcze nas nie zawiódł ani nie miał problemów większych.
~Maleki
Furgon 2.2 TDCi 125KM 92kW
Auto bardzo nie wygodne. Częste problemy z elektryką oraz akumulatorem który sam się rozładowuje. Spalanie jest ogromne. Fotele z tyłu są bardzo niewygodne na dłuższą trasę. Nie polecam jako brygadówki
~waldek
Furgon 2.2 TDCi 125KM 92kW
Dostawczak jako całość dość ciekawie się prezentuje , kabina kierowcy dość sympatyczna jedynie fotel kierowcy mógłby być wygodniejszy . Przestrzeń ładunkowa i jej dostępność zdecydowanie na plus.
~PK
Furgon 2.2 TDCi 125KM 92kW
Nigdy wiecej, jezdzę nim 4 msc, w tym 2 na lawetach, wtryski padły 2x w przeciagu 2 miesiecy, a teraz uszczelka pod glowicą i tłok. Wysadzic fabryke forda.