Lista ocen Ford Windstar I (44) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mode@alpha.net.pl
Minivan 3.8 V6 GL 155KM 114kW
Jak dla mnie bardzo dobrze ... ale UWAGA Windstary z lat 1995-1998 mają wady fabryczne sprężyn (pękają !!!). W USA można liczyć na darmową wymianę, alu nas niestety nie. Mnie się to przytrafiło na postoju (więc nie poniosłem strat), ale jak komuś pęknie sprężyna przy 180 km/h, to nie zazdroszczę. Moja rada wydać te 300 zł i zmienić je zawczasu.
~supermario@rogers.com
Minivan 3.8 V6 GL 155KM 114kW
Auto niedosterowane ale komfort jazdy dobry. Drazki stabilizatora fatalne (szczegolnie te z meksyku, plastikowe !) polecam kupowac orginalne Forda, metalowe - dluzej wytrzymaja. Ogolnie nie jest tak zle - autko mimo ze niedosterowane prowadzi sie jak samochod osobowy i nie zarzuca tylem na zakretach
~Daniel0
Minivan 3.8 V6 GL 155KM 114kW
Jak to w amerykancach, komfortowe nastawy, ale nie buja jak na statku. :-) Lubi sie klasc w lukach, ale nie zmienia toru jazdy. Na trasie na suchej nawierzchni wiekszosc lukow oznaczonych znakami mozna bezpiecznie pokonywac z predkoscia 80 km/h/
~hobby
Minivan 3.8 V6 203KM 149kW
Układ jezdny całkiem komfortowy, dodatkowo samochód - jak na van\'a - świetnie trzyma się drogi, ale oczywiście należy wziąć poprawkę na to, że to jest van, a nie samochód sportowy. Zawieszenie w wersji USA jest mięciutkie. Ja to lubie. ale to kwestia gustu.
~darioso
Minivan 3.8 V6 GL 155KM 114kW
Wprowadziłbym dodatkową opcję "b. dobry". Ceny końcówek drążków, stabilizatorów, gum, amortyzatorów bardzo przyzwoite - wymienić co puka albo ma luz i dalej jazda. Na 17 calowych felgach i oponach o rozmiarze 215 jeździ się komfortowo i bezpiecznie.
~arcziusauto@go2.pl
Minivan 3.8 V6 GL 155KM 114kW
to nie jest samochód dla ludzi z chorobą lokomocyjną bo rozchorują się jeszcze bardziej, zwłaszcza na polskich drogach, ale jest naprawdę dobrze-pływa, może tylko przeszkadzać zbyt duży przechył na zakrętach ale przecież to nie bolid tylko auto mocno rodzinne
~mx31@o2.pl
Minivan 3.0 V6 148KM 109kW
O to mi chodziło! Tak ma wyglądać van. Ma płynąć i majestatycznie tłumić nierówności. Niektórym to przeszkadza, że jest taki miękki - w moim przekonaniu - właśnie takie zawieszenie jest idealne do rodzinnego samochodu!
~von Marcus - madmax@tlen.pl
Minivan 3.0 V6 148KM 109kW
troszkę za miękki, ale wystarczy wymienić koła na 17'' i jest idealnie. Niektórzy użytkownicy zamieniają poduszki na sprężyny, nie wiem jaki to przynosi skutek, jeżeli dalej zostają tak wysokie opony (215\70\15)!
~IreX
Minivan 3.8 V6 GL 155KM 114kW
Jak na polskie realia to jest dobrze. Jedyna usterka jaką stwierdziłem to wyrobienie się "zawiasu" wachacza przy sankach. Sama podróż - bardzo wygodna, masa pojazdu i to zawieszenie dobrze tłumi polskie "nierówności".
~damainradwanski@op.pl
Minivan 3.8 V6 GL 155KM 114kW
Części które są oferowana w Polsce oraz te sprowadzane niby ze Stanów i niby orginalne są słabej jakości.Ja mam problem z tylnimi amortyzatorami już 3-ci komplet i dalej drgania z tyłu są nieprzyjemne.