Lista ocen Ford Windstar II (9) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~seta96@wp.pl
Minivan 3.8 V6 203KM 149kW
Miejsca dla wszystkich aż za dużo.Można swobodnie chodzić w samochodzie, np. z przodu do tyłu. Przestrzeń dla kierowcy jest nieporównywalna z żadną inną osobówką. Pojemność: 7 osób i spory bagaż. Po wyjęciu drugiego i trzeciego rzędu siedzeń, można załadować słonia, lub przespać się wygodnie w dwie !!! osoby.
~Adcki
Minivan 3.8 V6 203KM 149kW
Co tu dużo pisać - po prostu wielkie auto z mnóstwem przestrzeni dla kierowcy i pasażerów. Siedem osób podróżuje bardzo wygodnie i jeszcze jest miejsce na niezły bagaż. Po złożeni tylnej kanapy i wyjęciu jej z auta - mamy małego busa
~Paweł łuczak
Minivan 3.0 V6 148KM 109kW
dla tej przestrzeni kupiłem te auto. wygodne fotele, zwłaszcza z przodu , jak na trzy rzędy siedzeń to dużo miejsca na bagaż , jeździłem galaxy, ale w bagażniku nie było miejsca na większy bagaż , tym bardziej, gdy jechało 7 osób,
~Szaman
Minivan 3.8 V6 210KM 154kW
bardzo dużo miejsca, to był główny powód zakupu, pakuję żonę, córkę, wózek bez składania psa i bagaże bez zastanawiania się z czego zrezygnować. Brak schowków w przestrzeni bagażowej np na trójkąt
~Wojtek
Minivan 3.8 V6 210KM 154kW
Nie widziałem samochodu w którym jest więcej miejsca dla pasażerów! Szczególnie jeśli jezdzimy w 5 osob i środkowa kanapa jest wyjęta. Żadna terenówka go nie pobije w ilości miejsca.
~Albert_All
Minivan 3.8 V6 210KM 154kW
miejsca jest dużo zarówno z przodu jak i z tyłu. Bagażnik też ogromny. Po wyciągnięciu tylnej \"ławki\" z vana robi się bus ;)
~Krzysztof z krakowa
Minivan 3.0 V6 148KM 109kW
wystarcz dla wszystkich nawet dla teściowej w trzecim rzędzie siedzeń
~bob
Minivan 3.8 V6 210KM 154kW
wiecej juz mi nie trzeba - nawet za duzo - dzieciaki sa zachwycone
~zbigpol@onet.eu
Minivan 3.0 V6 148KM 109kW
to samo co voyager a z mniejsze pieniądze